ev mobilyası

Ev Mobilyası Modelleri

Evler, işletmelere göre daha rahat ve kullanışlı mobilyalarla döşenmelidir. Ev mobilyası genellikle uygun fiyatlı fakat sağlam olarak tercih edilmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetine önem verirken, kaliteli ve güvenilir ham madde ve malzemeyle çalışmaktadır. Üretiminden kullanımına kadar firmamız, her zaman çizgisini korumaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi

Evlerinize alabileceğiniz birbirinden farklı mobilya çeşidi bulunan işletmemiz, bahçelerinizde, balkonlarınızda, salonlarınızda kullanabileceğiniz oturma grupları, koltuklar, şemsiyeler, şezlonglar alanında çok geniş bir hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyat yanında geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunuyoruz.

Bahçe ve Balkon Mobilyaları

Bahçe mobilyalarında rattan görünümlü ürünlerimizi tercih edebilir, döküm masa, metal ayaklı masa ve sandalyelerimizi balkonlarda kullanabilirsiniz. Ev içi mobilyalarımız arasında özenle işlenmiş kanepeler, ikili ve üçlü olarak sunulmaktadır. Tekli berjer koltuklar ve çeşitleri de müşterimemnuniyeti esasına göre üretilmektedir.

Yemek Odaları

Kaliteli ve güvenilir markadan sandalye almak isteyenler, işletmemizi tercih edebilir. Yemek masalarınızda şık ve kimsede olmayan sandalyeler kullanabilir, özel alanlarınızı değerlendirirken güvenilir markamızdan alışveriş yapabilirsiniz. Mobilyaların ayaklarında ve iskeletlerinde de malzeme seçeneğimiz bulunmaktadır.