iç mekan masa

İç Mekan Masa

İç mekan masa ürünleri için özel ve kaliteli malzemeler arıyorsanız, Neo Horeca firmasının ürünlerine göz atmalısınız. Birbirinden şık detaylara sahip, üretildiği malzemeye göre, model çeşitleri oldukça çok olan firma, uygun fiyatlara masa mobilyası hizmeti sağlamaktadır.

İşletmeler İçin Özel Masalar

Cafe restaurant iç mekanlarında kullanılmak üzere ürün temin edilebilen işletme, aynı zamanda bar ve havuz kenarı işletmeleri için de özel olarak yüksek ayaklı masaların üretimini sağlamaktadır. Masalar kaliteli malzemelerden üretilmekte, iç mekanlara farklılık katmaktadır. Ofis çalışma masası olarak tercih edilebilecek ürünler arasında birbirinden şık dokunuşlara ve farklı modellere sahip ürünler bulunmaktadır. İşyeri mobilyaları satın almak isteyenler, masa ayağı ya da tablalarını değiştirmek isteyenlerin ürünlere göz atması, iç mekanlarının dekorasyonuna uygun ürünleri seçmesi son derece kolaydır.

Eve Tarz Katmak

Ev mobilyası olarak da tercih edilebilen masalar, dilenirse mutfak masası, dilenirse misafir masası olarak kullanılabilir. Üretiminden kullanımına kadarki süreçte en kaliteli malzemelerin işlenmesi, masaların ömrünü uzatmaktadır. Desenli, modelli ayaklarla seçimler yapılabilir.