masa

Masa Ürünleri

Bahçe, restaurant park gibi işletmelere uzun ömürlü ve kullanışlı mobilyalar sunuyoruz. NEO Horeca olarak mobilya ve dekorasyon ürünlerini toptan isteyen ofis ve firmalara profesyonel olarak hizmet veriyoruz. İç ve dış mekan için kullanıma uygun olan masa modellerimiz dışında ürünlere dilediğiniz tasarım ve logoları da uygulamaktayız.

Masa Modelleri

Kaliteli malzemelerden üretilen modellerimizi otel spa ve tatil köyünüz için güvenle tercih edebilirsiniz. Şık tasarımlarla cafe gibi işletmelerin atmosferine zenginlik katıyoruz. Meşe kaplama, masif, compact, ahşap, metal, döküm, rattan, iroko ve döküm bar masası modellerimiz son derece dayanıklıdır. Ayakları için özel tasarım fikirlerinizi değerlendiriyoruz.

Masa Özellikleri

Lokanta, pastane gibi işletmeler hastane gibi kurumlar başta olmak üzere birçok firmanın mobilya ve dekorasyon ihtiyacını gideriyoruz. Özel üretim masa modellerimiz kurumların talebi doğrultusunda kare, yuvarlak veya dikdörtgen şekillere sahiptir. Birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Demonte olarak gönderilen ürünlerin montajı son derece kolaydır. Yağmur, kar, güneş gibi hava olaylarından etkilenmez. Az yer kapladığı için home ofis gibi çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılır.

Masa Ölçüleri

Masalarımız farklı büyüklük ve yüksekliklerde üretiliyor. AVM gibi kuruluşlar için özel tasarım ölçüler kullanıyoruz. Bunun yanında ayak modelleri ve masa tablası tercihe göre yeniden restore ediliyor. Ayrıca marka ve logonuz için çalışma yürütüyoruz.

Masa Fiyatları

Her türlü işletme için şık, spor, klasik ve zarif mobilya üretimi yapıyoruz. Ürünlerimiz kaliteli olduğu kadar ekonomik fiyatlara da sahip. Masa fiyatlarımız, sektörün en uygun fiyatlarına sahiptir. Yaptıracağınız özel tasarım ve logo çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.