pub sandalyesi

Pub Sandalyesi Modelleri

NEO Horeca olarak her türlü işletmeye kaliteli mobilya üretimi yapıyoruz. pub sandalyesi modellerimiz ile işletmenizin şıklığını tamamlıyoruz. Otel pansiyon, motel gibi işletmeler mobilya ve dekorasyon ürünlerimizi büyük bir beğeniyle tercih ediyor. Bar sandalyeler modellerimizi de gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz

Siesta Gio Sandalye

Polipropilen malzemeden üretilen modelimiz restoran ve lokantalarda büyük ilgi görüyor. İç mekanın yanında bahçe gibi dış mekanda da kullanıma uygundur. Ayaklar eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. cafe ve pastanelerde hem estetik hem de işlevsellik kazandırıyor. Yüksekliği 75 cm, oturma ebatı da 39x45 cm'dir.

Siesta Aria Pub Sandalyesi

Şık ve özel dizaynı ile ofis ve iş yerlerine farklı bir hava katan modelimiz, amortisörlüdür. Yuvarlak hatlarıyla home ofis gibi çalışma alanlarında da kalitesini ortaya koyuyor. Oturma yüksekliği 55 cm'dir. Ayaklar paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Her türlü logo çalışmasına uygundur.

Siesta Ares ve Maya Pub Sandalyesi

İleri düzey teknoloji ile üretilmiş modellerimiz hastane gibi kurumsal işletmeler için oldukça idealdir. Kir tutmaz ve dezenfektanlarla temizlenmeye uygundur. Dış mekandaki hava olaylarından etkilenmez. Oturma yüksekliği ortalama 75 cm'dir.

Siesta Air Sandalye

Cam elyaf ve polipropilenden üretilen modelimiz AVM gibi yoğun kullanılan mekanlarda tercih edilebilir. Firmanıza özel logo tasarımını gerçekleştiriyoruz. Konforlu bir oturma keyfi sunan ürünümüzün beyaz, kırmızı, gri, yeşil ve duman rengi modelleri mevcuttur.