NEO-300500T Cafe Restaurant Kanepe Kapitoneli

Cafe Restaurant Kanepe Kapitoneli NEO-300500T

NEO-300500T Cafe Restaurant Kanepe Kapitoneli

0 out of 5

Cafe Restaurant Kanepe Kapitoneli modeli, işletmelerin dekorasyon ve oturma düzenine uygun olarak düz, köşe veya U şeklinde tasarlanıyor. Koltuğun uzunluğu da kullanıcı tarafından belirleniyor.

Restaurant, otel yemek alanı, cafe, coffee shop, bar ve fast food gibi işletmelerin dekorasyonuna kapitonenin zarafetini taşıyan ürün; hastane, ofis, plaza ve klinik gibi kurumların yemek alanlarında da kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 150cm  / 59inc
Derinlik : 66cm  / 25,9inc
Sırt Yüksekliği : 120cm  / 47,2inc
Oturum Yüksekliği : 49cm  / 19,2inc
Ağırlık : 37kg

Açıklama

Cafe Restaurant Kanepe Kapitoneli

Sipariş üzerine üretim programına alınan ürünlerden biri olan Cafe Restaurant Kanepe Kapitoneli modeli, işletmelerin dekorasyon ve oturma düzenine uygun olarak düz, köşe veya U şeklinde tasarlanıyor. Koltuğun uzunluğu da kullanıcı tarafından belirleniyor.

Restaurant, otel yemek alanı, cafe, coffee shop, bar ve fast food gibi işletmelerin dekorasyonuna kapitonenin zarafetini taşıyan ürün; hastane, ofis, plaza ve klinik gibi kurumların yemek alanlarında da kullanılıyor.

Koltuğun ahşap ana gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı olarak tasarlanıyor. Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirleniyor. Döşemeli kısımlarda oturum sırasında konforu desteklemek amacıyla yüksek dansiteli sünger tercih ediliyor. Kullanıcılara süngeri kaplamak üzere döşeme materyali olarak kumaş ve deri seçenekleri sunuluyor. Döşeme materyalinin rengi ve deseni yine kullanıcı tarafından süet, nubuk, suni deri, kadife, pamuk, akrilik ve ketenin yer aldığı karteladan seçiliyor.

Siz de kalabalık yemek alanlarının iç mekânlarında uzun yıllar dayanıklılığını koruyan kanepeye sahip olmak istiyorsanız, işletmenizin dekorasyonuna uygun modifikasyon seçenekleri ve toptan satış fiyatıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Cafe Restaurant Kanepe Kapitoneli modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Dekorasyona ve oturum düzenine uygun olarak; Düz, köşe veya u şeklinde ve istenilen uzunlukta üretilebilir.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Karşılıklı iki sedir arasına yemek masası konulabilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Cafe Restaurant Kanepe Kapitoneli modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo