NEO-300503T Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli

Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli NEO-300503T
Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli-1 NEO-300503T
Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli-2 NEO-300503T
Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli-3 NEO-300503T
Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli-4 NEO-300503T
Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli-5 NEO-300503T

NEO-300503T Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli

0 out of 5

Özel Üretim Cafe Kanepe döşemeli modeli otel, restaurant, cafe ve benzeri işletmelerin iç mekan tasarım ihtiyaçlarına cevap veriyor. Arzu edildiği takdirde köşe, düz veya U biçimli olarak üretilebilen ürün, dekorasyon ve oturum düzenine bağlı olarak istenilen uzunlukta tasarlanabiliyor.

BOYUT
Genişlik : 150cm  / 59inc
Derinlik : 71cm  / 27,9inc
Sırt Yüksekliği : 105cm  / 41,3inc
Oturum Yüksekliği : 49cm  / 19,2inc
Ağırlık : 46,8kg

Açıklama

Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli

Sipariş üzerine üretim programına alınan Özel Üretim Cafe Kanepe döşemeli modeli otel, restaurant, cafe ve benzeri işletmelerin iç mekan tasarım ihtiyaçlarına cevap veriyor. Arzu edildiği takdirde köşe, düz veya U biçimli olarak üretilebilen ürün, dekorasyon ve oturum düzenine bağlı olarak istenilen uzunlukta tasarlanabiliyor.

Bütünüyle kumaş kaplı gövdesinin alt kısmında yer alan metal parça istenilen renge boyanarak döşeme renkleri ile kontrast veya renk uyumu yakalıyor. Gövdesi 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen koltuğun, sırt ve oturma kısmında ise yüksek dansiteli sünger kullanılıyor.

Döşemelik olarak deri ve kumaş seçeneklerini sunan koltuk, zengin kartela örnekleri arasında yer alan renk ve desen alternatifleri sayesinde dekorasyonun ana teması ile arzu edilen bütünlüğü yakalıyor. Döşemelik kumaş alternatifleri arasında ise nubuk, süet, suni deri, keten, pamuk, akrilik ve kadife kumaşlar yer alıyor.

Otel, cafe, restaurant, ofis ve plazaların yemek bölümleri için tercih edilen ürün, karşılıklı iki kanepe arasına konulan yemek masası ile birlikte de kullanılabilir. Uzun yıllar kullanıma dayanıklı olarak tasarlanan modeli ve diğer ürünleri hemen incelemeye başlayabilir, sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Özel Üretim Cafe Kanepe Döşemeli modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Dekorasyona ve oturum düzenine uygun olarak; Düz, köşe veya u şeklinde ve istenilen uzunlukta üretilebilir.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Alt kısımda bulunan metal parça istenilen renge boyanabilir. kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, bar gibi horeca sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Karşılıklı iki sedir arasına yemek masası konulabilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Cafe Restaurant Kanepe Kapitoneli modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo