NEO-300633T Ahşap Metal Bar Sandalyesi İç Mekan

Ahşap Metal Bar Sandalyesi İç Mekan NEO-300633T
Ahşap Metal Bar Sandalyesi İç Mekan-1 NEO-300633T
Ahşap Metal Bar Sandalyesi İç Mekan-2 NEO-300633T

NEO-300633T Ahşap Metal Bar Sandalyesi İç Mekan

0 out of 5

Ahşap Metal Bar Sandalyesi İç Mekân modeli, dinamik ve modern tasarımıyla işletmelerin dekorasyonunda fark yaratıyor. Otel, bar, cafe ve coffee shop gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir tercih olan sandalye, zengin renk seçenekleriyle de dikkatleri üzerinde topluyor.

BOYUT
Genişlik : 42cm  / 16,5inc
Derinlik : 47cm  / 18,5inc
Sırt Yüksekliği : 108cm  / 42,5inc
Oturum Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Ağırlık : 12kg

Açıklama

Ahşap Metal Bar Sandalyesi İç Mekan

Ahşap Metal Bar Sandalyesi İç Mekân modeli, dinamik ve modern tasarımıyla işletmelerin dekorasyonunda fark yaratıyor. Otel, bar, cafe ve coffee shop gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir tercih olan sandalye, zengin renk seçenekleriyle de dikkatleri üzerinde topluyor. Sipariş üzerine üretim programına alınan ürün, misafirlerinizi uzun süreli oturumlarda rahat hissettirecek şekilde tasarlanıyor.

Sandalyenin tasarımından üretimine kadar her aşamasında kaliteli işçilik ve malzemelerden faydalanılıyor. Ürünün gövde kısmı, rengi kullanıcı tarafından seçilebilen metal olarak tasarlanıyor. Sandalyenin gövde rengi içinse mat ya da parlak statik boya uygulaması yapılabiliyor. Ürünün ahşap oturum ve sırt kısmı birinci sınıf fırınlanmış ceviz ağacından imal ediliyor. Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalye, iç mekânda kullanıma uygun olarak tasarlanıyor ve tercih göre aynı dekorasyonda veya bağımsız olarak kullanılacak şekilde bank olarak da üretilebiliyor.

Uzun süreli oturumlarda konforlu bir kullanıcı deneyimi sunan ürün, sağlamlığı sayesinde yıllarca kullanılabiliyor. İşletmenizin kurumsal kimliğini yansıtmak için logo uygulaması da yapılabilen ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Bar sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap oturum ve sırt üretiminde 1. sınıf fırınlanmış ceviz ağacı kullanılmaktadır. Ahşap üzerine firma logosu uygulanabilir. Metal ayaklar konik şeklindedir. Metal gövde, istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Tercihe göre mat veya parlak olarak boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım, bank olarak da üretilmektedir. Tercihe göre aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Bar sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo