balkon sandalyesi

Balkon Sandalyesi

Balkon Sandalyeleri

Balkon sandalyeleri, özellikle balkon ve terasa sahip horeca işletmelerinin, müşterilerini en kaliteli şekilde ağırlamasını sağlar. Mekân tasarımını tamamlayan, dekorasyonun önemli bir parçası olan sandalyeler, farklı renklerde ve materyallerde üretilebilir. Özellikle balkon ya da terasın güneş alma durumuna göre UV ışınlarına dayanıklı bahçe mobilyaları tercih edilebilir. Metal, plastik, ahşap, döküm ve polikarbon materyalden üretilen konforlu sandalyeler, müşterilerinizin işletmenizde rahat ve keyifli zaman geçirmesine yardımcı olur. 

Metal Balkon Sandalyeleri

Açık alanı olan işletmelerin en çok tercih ettiği sandalye türlerinin başında metal balkon sandalyeleri gelir. Sipariş üzerine üretilen metal balkon sandalyeleri, parlak ya da mat görünümde hazırlanabilir. Güneş ışınlarından ve yağıştan etkilenmemesi için cataphoresis coating yapılır ve istediğiniz renkte hazırlanabilir. 

Plastik Balkon Sandalyeleri

Plastik sandalyeler ise hafifliği sayesinde birçok işletme için oldukça kullanışlıdır. Cam elyaf malzeme ile üretildiği için yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır ve kolay kırılmaz. Bahçe mobilyaları arasında yüksek oranda talep gören plastik sandalyeler, canlı renkleri sayesinde bulunduğu ortama renk ve neşe katar. 

İroko Balkon Sandalyeleri

Özellikle vintage ve minimal tasarımları tercih eden işletmelerde ise ahşap sandalyeler sıklıkla kullanılır. Dış mekân kullanımına uygun olarak tasarlanan ahşap balkon sandalyeleri iroko ağacından üretilir. Üzerine sürülen teak yağı dayanıklılık sağlar. Dilediğiniz minder ve örtülerle süsleyebileceğiniz ahşap sandalyeler, balkon ve teraslarda rustik ve huzurlu bir hava yaratmanıza yardımcı olur. 

Örgü Balkon Sandalyeleri

Horeca işletmelerde kullanılabilen bir diğer balkon sandalyesi türü ise örgü sandalyelerdir. Metal üzerine ip örgü ile hazırlanan sandalyelerde farklı ip rengi seçenekleri mevcuttur. Kullanılan ipler ve metal materyal güneş ışınlarına dayanıklıdır. Ancak daha uzun ömürlü olması için yağmurdan uzak tutulması ve üzeri kapalı alanlarda kullanılması tercih edilir. 

Polikarbon ve Alüminyum Döküm Balkon Sandalyeleri

Polikarbon ve döküm sandalyeler, özgün görüntüleri sayesinde balkon ve açık alanların gözde parçalarından biridir. Polikarbon sandalyeler, UV ışınlarına karşı dayanıklıdır ve renkleri solmaz. Bu nedenle uzun süre kullanılabilir ve bulunduğu ortama minimal, şık bir görünüm katar. Farklı renklerde tercih edilebilen alüminyum döküm sandalyeler ise önceliği dayanıklılık ve kalite olan işletmeler için oldukça idealdir.

İhtiyaçlarınıza göre farklı renk ve boyutlarda tercih edebileceğiniz balkon sandalyesi modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, fiyatları hakkında bilgi alabilir, ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.