NEO-171127T Pençe Model Dikdörtgen Masa Ayağı

Pence_Model_Dikdortgen_Masa_Ayagi_NEO-171127T_1

NEO-171127T Pençe Model Dikdörtgen Masa Ayağı

0 out of 5

Pençe Model Dikdörtgen Masa Ayağı dekoratif bir görünüm sağlar. Gövdesinde lale deseni vardır. Alüminyum masa ayağı her türlü hava koşulunda bahçe, teras yemek alanlarında kullanılabilir.

Açıklama

Pençe Model Dikdörtgen Masa Ayağı

Pençe Model Dikdörtgen Masa Ayağı dekoratif bir görünüm sağlar. Gövdesinde lale deseni vardır. Alüminyum masa ayağı her türlü hava koşulunda bahçe, teras yemek alanlarında kullanılabilir. Ral kartelasından renk seçilebilir. Demonte olması sevkiyat ve depolama için kolaylık sağlar. Kalabalık işletmelerde uzun ömürlüdür ve hafif olduğu için rahatlıkla taşınabilir. Engebeli zeminler için masa ayağının altında kaydırmaz ayarlanabilir vidalar bulunmaktadır. Bu masa ayağı modelinin aynı zamanda kare ve yuvarlak masa tablalarına uygun bir versiyonu da mevcuttur.

58cmx88cmx71cm (h) ölçüleri ile 9.1 kg ve 14 kg olmak üzere farklı masa tablaları için farklı ağırlıklarda üretilmektedir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo