NEO-172118T Kelebek Model Paslanmaz Masa Ayağı

Kelebek_Model_Paslanmaz_Masa_Ayagi_NEO-172118T_1

NEO-172118T Kelebek Model Paslanmaz Masa Ayağı

0 out of 5

Kelebek Model Paslanmaz Masa Ayağı sütun şeklinde alüminyum profillere sahiptir. Otel yemek alanları, cafe, yemek katı, fast food restoranı ve kantinlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Açıklama

Kelebek Model Paslanmaz Masa Ayağı

Kelebek Model Paslanmaz Masa Ayağı sütun şeklinde alüminyum profillere sahiptir. Tamamı alüminyum malzemeden imal edildiği için hem iç hem de dış mekanlarda güvenle kullanılabilir. Karlı havada dışarıda kalabilir ve korozyon yaşanmaz. Masa üstünü düz tutmak için alt kısımdaki vidalarla ayar yapılabilir. Tüm renkler uygulanabilir. Masa ayağı maksimum 140 cm’lik dikdörtgen veya oval masa tablaları için uygundur. Demonte olarak sevk edilmesi nakliye ve depolamada avantaj sağlar. Hızlı ve pratik bir şekilde kurulabilir. Kalabalık işletmelerde uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılabilir. Otel yemek alanları, cafe, yemek katı, fast food restoranı ve kantinlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu masa ayağı modelinin aynı zamanda kare ve yuvarlak masa tablalarına uygun bir versiyonu da mevcuttur.

Ürün ağırlığı 11,5 kg, 55cmx87cmx72cm (h) ölçülerindedir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo