NEO-172102T Alüminyum Horeca Masa Ayağı

Aluminyum_Horeca_Masa_Ayagi_NEO-172102T_1

NEO-172102T Alüminyum Horeca Masa Ayağı

0 out of 5

Alüminyum Horeca Masa Ayağı, sade şıklığıyla ve artı şeklindeki tasarımı nedeniyle işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Cafe, restaurant, otel ve avm alanlarında misafirlere masa etrafında geniş bir konfor alanı sağlar.

Açıklama

Alüminyum Horeca Masa Ayağı

Alüminyum Horeca Masa Ayağı, sade şıklığıyla ve artı şeklindeki tasarımı nedeniyle işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Cafe, restaurant, otel ve avm alanlarında misafirlere masa etrafında geniş bir konfor alanı sağlar. Masa ayağı alüminyum malzeme veya dış mekan kullanımı için kataforez kaplama olarak tercih edilebilir. Birçok renk seçeneği ile hem iç hem de dış mekan yemek alanları için uygundur. Bu renkler dekorasyona göre mat veya parlak olarak tercih edilebilir. Her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Masa ayağının altındaki vidalar sayesinde düz olmayan yüzeyler için ayarlama imkanı sağlar. Bu model, uyumlu bir dekorasyon oluşturmak için bar masası ayağı ve dikdörtgen masa ayağı olarak da sipariş edilebilir.

Masa ayağı ağırlığı 6,7 kg’dır.

Ölçüler 54cmx54cmx71cm (h)

Kutu boyutları 52cmx58cmx20cm dir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo