NEO-172103T Alüminyum Yemek Alanı Masa Ayağı

Aluminyum_Yemek_Alani_Masa_Ayagi_NEO-172103T_1

NEO-172103T Alüminyum Yemek Alanı Masa Ayağı

0 out of 5

Alüminyum Yemek Alanı Masa Ayağı, sekizgen taban ve sütun şeklinde gövdeye sahiptir. Daha çok insan trafiğinin yoğun olduğu yemek alanlarında tercih edilmektedir. Cafe, yemek alanı, restaurant ve avm yemek masaları için doğru seçimdir.

Açıklama

Alüminyum Yemek Alanı Masa Ayağı

Alüminyum Yemek Alanı Masa Ayağı, sekizgen taban ve sütun şeklinde gövdeye sahiptir. Daha çok insan trafiğinin yoğun olduğu yemek alanlarında tercih edilmektedir. Cafe, yemek alanı, restaurant ve avm yemek masaları için doğru seçimdir. Alüminyum enjeksiyon yöntemi ile üretilir ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Her türlü hava şartlarına dayanıklı olup mat veya parlak olarak uygulanabilen birçok renk seçeneğine sahiptir. Düz olmayan zeminler için masa ayağının altında kaydırmaz vidalar vardır. Periyodik bakım gerektirmez. Temizlemesi kolay ve uzun ömürlü bir ürün olduğundan yemek alanları kalabalık olan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Kullanışlı ve uzun ömürlü yapısı sayesinde bütçeye katkı sağlar.

Masa ayağının ağırlığı 7,7 kg’dır.

Boyutlar 48cmx48cmx72cm (h)

Kutu boyutları 52cmx58cmx20cm dir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo