NEO-300185T Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı

Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı NEO-300185T
Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı-1 NEO-300185T
Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı-2 NEO-300185T
Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı-3 NEO-300185T
Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı-4 NEO-300185T
Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı-5 NEO-300185T

NEO-300185T Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı

0 out of 5

Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı model özel üretimdir. Dekorasyona uyum sağlayacak renklerde sipariş verilebilir. Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.

Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 61cm  / 24inc
Derinlik : 64cm  / 25,1inc
Sırt Yüksekliği : 77cm  / 30,3inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 11,4kg

Açıklama

Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı

Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı tasarıma sahip olan ürün, iç mekânlara konfor ve şıklık katar. Özel üretim üzerine tasarlanan şık sandalye, fonksiyonel özellikleri nedeniyle geniş kullanım olanağı sunar. Restaurantların ve kafelerin dekorasyonlarında, otel ve fuaye alanlarının bekleme salonlarında, ofis ve iş yerlerinin toplantı salonlarında rahatlığı, görselliği ve işlevselliği en üst düzeyde sağlar.

Gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen sandalyenin, sırt kısmı hazerandır. Sandalyenin, oturma kısmı yüksek konfor sağlayan dansiteli süngerden üretilir.

Sandalyenin ahşap ayakları ve gövdesi istenilen renkte ya da lake olarak boyanabilir. Hazeran kısmı da istenilen renkte seçilebilmektedir. Döşemeli kısımda, kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, nubuk, keten, kadife, pamuk ve akrilik gibi farklı türler ile döşeme seçeneği bulunmaktadır.

Pirinç detayları ile modern dekorasyon stiline uyum sağlayan ahşap sandalye, klasik teması ve zamansız tasarımı ile tüm dekorasyonlar için tercih edilebilir. Ürünü yakından incelemek, toptan satış fiyatları hakkında bilgi almak ve istenilen tasarımsal özellikleri ekleyebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Exclusive Sandalye Hazeranlı Pirinç Detaylı model özel üretimdir. Dekorasyona uyum sağlayacak renklerde sipariş verilebilir.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde ve sırt kısmında bulunan hazeran için renk seçimi yapılabilir. İstenilen renkte lake boyanabilmektedir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılır. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, bar kullanımı için tercih edilmektedir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Ahşap Gövdeli Modern Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo