NEO-300169T Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli

Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli NEO-300169T
Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli-1 NEO-300169T
Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli-2 NEO-300169T
Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli-3 NEO-300169T
Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli-4 NEO-300169T
Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli-5 NEO-300169T

NEO-300169T Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli

0 out of 5

Özel üretim Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli, sipariş üzerine imalat programına alınıyor. Otel, restaurant ve cafe gibi işletmeler için uygun nitelikleri bünyesinde barındıran model; hastane, ofis ve plazaların yemek alanlarında da tercih ediliyor.

Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 92cm  / 36,2inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 9,5kg

Açıklama

Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli

Özel üretim Cafe Sandalyesi Kolsuz Konik Ayaklı Döşemeli, sipariş üzerine imalat programına alınıyor. Konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayan ürün, kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getirmeyi başarıyor.

Yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler tarafından sıkça tercih edilen cafe sandalyesi, uzun süreli kullanım ömrüyle dikkat çekiyor. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda dayanıklı yapısını muhafaza edebilen ürün, şık tasarımı sayesinde işletmenizin havasını değiştiriyor.

Otel, restaurant ve cafe gibi işletmeler için uygun nitelikleri bünyesinde barındıran model; hastane, ofis ve plazaların yemek alanlarında da tercih ediliyor.

Sandalyenin ahşap gövde ve ayakları, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak imal ediliyor. Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabiliyor. Oturum konforu için yüksek dansiteli süngerden üretilen döşemeli kısımda çeşitli tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Tercih kullanıcıya bırakılıyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da döşemeli bölümün seçimi konusunda çok sayıda alternatif yaratıyor.

Siz de işletmenizde dayanıklı ve şık bir sandalye kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve ürünün modifikasyon seçenekleri hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Cafe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Özel üretimdir.
  • Kullanılan Malzeme: Gövde ve ayakların üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, cafe gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca ofis, hastane, plaza binalarının yemek bölümlerinde kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Cafe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo