NEO-300168T Cafe Sandalyesi Kolsuz Döşemeli

Cafe Sandalyesi Kolsuz Döşemeli NEO-300168T

NEO-300168T Cafe Sandalyesi Kolsuz Döşemeli

0 out of 5

Cafe Sandalyesi Kolsuz Döşemeli modeli, dayanıklı yapısıyla işletmeniz için ideal seçimlerden biridir. Otel, cafe, restaurant, coffee shop ve steakhouse işletmelerinde kullanılan sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebiliyor.

Cafe Sandalyesi Kolsuz Döşemeli ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45,5cm  / 17,9inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 91,5cm  / 36inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 7,1kg

Açıklama

Cafe Sandalyesi Kolsuz Döşemeli

Cafe Sandalyesi Kolsuz Döşemeli, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin sıkça tercih ettiği cafe sandalyesi, kullanıcı deneyimini konforlu ve işlevsel hâle getirmek için birebir.

Otel, cafe, restaurant, coffee shop ve steakhouse işletmelerinde kullanılan sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebiliyor.

Dayanıklı yapısıyla işletmeniz için ideal seçimlerden biri olan sandalyenin ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Kullanıcılar, ürünün ahşap ayakları için renk seçimi yapabiliyor. Klasik ve şık tasarımıyla dikkat çeken sandalyenin ahşap ayakları da arzu edilen renkte boyanabiliyor. Yine tercihe göre, istediğiniz renkte lake uygulaması da yapılabiliyor.

Oturum konforu sunan döşemeli kısımda yüksek dansiteli sünger tercih ediliyor. Döşeme için farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Nubuk, kadife, keten, suni deri, süet, pamuk ve akrilik seçeneklerinin bulunduğu kartelalar da döşemeli bölümün üretiminde kullanıcıların sahip olduğu seçenek sayısını artırıyor.

İşletmenizin havasını değiştirecek sandalyeyi satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünün gerek imalat süreci gerekse modifikasyon seçeneklerine dair merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Cafe Sandalyesi Kolsuz Döşemeli modeli özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Cafe Sandalyesi Kolsuz Döşemeli modeli ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo