NEO-300129T Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı

Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı NEO-300129T
Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı-1 NEO-300129T
Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı-2 NEO-300129T
Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı-3 NEO-300129T
Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı-4 NEO-300129T

NEO-300129T Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı

0 out of 5

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı, modern çizgileri ve şık tasarımıyla horeca sektöründeki işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe ve steak house gibi işletmelerde kullanılan ürün; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanları için de işlevsel bir seçenek oluşturmayı başarıyor.

Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 53cm  / 20,8inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 95cm  / 37,4inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 6,7kg

Açıklama

Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı, modern çizgileri ve şık tasarımıyla horeca sektöründeki işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe ve steak house gibi işletmelerde kullanılan ürün; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanları için de işlevsel bir seçenek oluşturmayı başarıyor. Geniş kullanım alanına sahip ürün, ayrıca ev dekorasyonunda mutfak sandalyesi olarakta kullanılabiliyor.

Sandalyenin ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Lake boyalı ahşap ayaklar içinse renk seçimi yapılabiliyor. Ürünün ayaklarında pirinç kapak bulunuyor. Kullanıcı isteğine göre pirinç yerine metal kapak seçimi yapılabildiği gibi, metal kapaklar istenen renge de boyanabiliyor.

Ürünün döşemeli kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Döşemeli kısım için farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri seçenekleri de mevcut. Döşemeli bölümde tercih edilcafe samek üzere suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik çeşitlerinin yer aldığı kartelalar da kullanıcılarla paylaşılıyor.

İşletmenizi ziyaret eden misafirlerinizin uzun süreli oturumlarda bile konforlu hissetmesini sağlayan model, çeşitli dekorasyon türlerine uyum sağlayabilen bir yapıya sahip. Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken sandalyenin üretim aşamaları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Yemek Sandalyesi Konik Ayaklı modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Lake boyalı ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Ayaklarda pirinç kapak bulunmaktadır. Tercihe göre metal kapaklar, pirinç yerine istenilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Yemek Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo