NEO-300121T Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı

Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı NEO-300121T
Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı-1 NEO-300121T
Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı-2 NEO-300121T
Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı-3 NEO-300121T
Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı-4 NEO-300121T

NEO-300121T Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı

0 out of 5

Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı tasarım, alışılmışın dışında dekorasyon stili oluşturmanızı sağlar. Rahat sırt dayatma kısmı, yüksek ve oval tasarım ile birleşerek kullanıcılarına konfor sunar. Horeca işletmeleri için uygun olan ürünü, dilerseniz evlerin yemek masaları için de tercih edebilirsiniz.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 53cm  / 20,8inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 8,4kg

Açıklama

Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı

Yemek Sandalyesi Geometrik Metal Ayaklı tasarım, alışılmışın dışında dekorasyon stili oluşturmanızı sağlar. Rahat sırt dayatma kısmı, yüksek ve oval tasarım ile birleşerek kullanıcılarına konfor sunar. Otel, cafe, restaurant, fast food, coffee shop  işletmeleri için tercih edilen ürünü, dilerseniz evlerin yemek masaları için de tercih edebilirsiniz.

Ayakları metalden olan ürün statik boya ile istenilen renge boyanabilir. Ayrıca boyama dışında bakır, pirinç, bronz ve gold gibi farklı kaplamalarla da yenilikçi tasarımlar oluşturulabilir. Sandalyenin oturma ve sırt kısmı şekil verilmiş plywood’den üretilir. Ayak tasarımını dilerseniz metal isterseniz ahşap olarak da seçebilirsiniz.

Maksimum düzeyde konfor sunması için oturma bölümünde yüksek dansiteli sünger kullanılır. Geniş desen ve kumaş kartelası ile her zevke hitap eder.

Modern görünümlü stili ile geniş kullanım olanağı sağlayan sandalye, kaliteli ve ince el işçiliği ile insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda da uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Özel üretim olarak tasarlanan ve iç mekan kullanımı için uygun olan sandalyeleri klinik, ofis, otel ve plazaların toplantı ve bekleme salonları ve yemek alanlarında da kullanabilirsiniz.

Sandalyeler hakkında detaylı bilgi almak, incelemek, tasarımsal özelliklerini değiştirmek ve toptan satış fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Metal ayaklı sandalye özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Oturum ve sırt kısmında şekil verilmiş plywood kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal ayak, statik boyalıdır. Renk seçimi yapılabilir. Boyama dışında pirinç, bronz, bakır, gold gibi farklı kaplamalar da tercih edilebilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, bar kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının bekleme ve yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Metal ayaklı ahşap sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo