NEO-300321T Ahşap Kasalı Döşemeli Kanepe

Masif Kasalı Döşemeli Kanepe NEO-300321T
Masif Kasalı Döşemeli Kanepe-1 NEO-300321T
Masif Kasalı Döşemeli Kanepe-2 NEO-300321T
Masif Kasalı Döşemeli Kanepe-3 NEO-300321T
Masif Kasalı Döşemeli Kanepe-4 NEO-300321T
Masif Kasalı Döşemeli Kanepe-5 NEO-300321T

NEO-300321T Ahşap Kasalı Döşemeli Kanepe

0 out of 5

Restaurant, steak house, bar gibi mekanlarda ya da ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan Masif Kasalı Döşemeli Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınır. Kanepenin standart bir uzunluğu yoktur; oturma düzeninize, kullanım alanınıza ya da dekorasyon tarzınıza bağlı olarak istenilen uzunlukta üretilebilir.

BOYUT
Genişlik : 150cm  / 59inc
Derinlik : 67cm  / 26,3inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2İnc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 56kg

Açıklama

Ahşap Kasalı Döşemeli Kanepe

Restaurant, steak house, bar gibi mekanlarda ya da ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan Ahşap Kasalı Döşemeli Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınır. Kanepenin standart bir uzunluğu yoktur; oturma düzeninize, kullanım alanınıza ya da dekorasyon tarzınıza bağlı olarak istenilen uzunlukta üretilebilir.

Kanepenin ahşap kasası ile döşemeli kısmı gerek malzeme gerekse tarz anlamında büyük bir uyum içindedir. Ahşap kasada MDF – lam malzeme tercih edilmiş, döşemeli kısımda ise yüksek dansiteli sünger kullanılmıştır.

Kişiselleştirilebilir seçeneklere sahip olan kanepenin ahşap ve döşeme kısmı için kartelalardan renk seçimi yapılabilir. Döşemeli kısım için deri, suni deri, kadife, keten, nubuk gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Metal ayaklar için de ral kartelasını inceleyebilirsiniz.

İç mekan kullanımı için uygun olan kanepe hakkında teslimat süresi, kartela çeşitleri ve toptan satış fiyatı gibi konularda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Kasalı Döşemeli Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Dekorasyona ve oturum düzenine göre istenilen uzunlukta üretilebilir. Aynı ürün ahşap döşemeli tekli koltuk olarakta üretilmiştir.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap kasa, mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap kasa için karteladan renk seçimi yapılabilir.
  • Metal ayaklar için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, cafe, restaurant, kahve dükkanı, steak house, bar gibi horeca sektöründeki işletmelerde kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika gibi binaların giriş, lobi, bekleme salonu dekorasyonları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Ahşap kasalı kanepe ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo