NEO-250167T Döşemeli Metal Sandalye

NEO-250167T-Dosemeli-Metal-Sandalye-1
NEO-250167T-Dosemeli-Metal-Sandalye-3
NEO-250167T-Dosemeli-Metal-Sandalye-2

NEO-250167T Döşemeli Metal Sandalye

0 out of 5

Modern tasarımlı metal sandalye, ergonomik ölçüleri ve döşemesi sayesinde rahat oturumludur. Metal gövde ekstra dayanıklılık sağlar. Hafif olduğu için kolaylıkla yer değiştirebilir. Restaurant, otel yemek alanı, food court işletmeleri için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Döşemeli Metal Sandalye

  • Modern yemek sandalyesi gövdesi metaldir. Ayakları konik şeklindedir. Zarif tasarımı, çok sayıda sandalyenin olduğu büyük ve kalabalık yemek alanlarının ferah görünmesini sağlar. İdeal ölçüleri sayesinde yer kaplamaz, aynı alana daha fazla misafir kabul edilebilir. Ergonomik sandalye, rahat oturumludur.
  • Tercihe göre kumaş veya deri ile döşenebilir.
  • Metal gövde, ticari kullanıma uygun olarak son derece sağlamdır. Hafif olması, hem işletme hem misafirler açısından kullanım kolaylığı sağlar. Renk alternatiflidir.
  • Metal yemek sandalyesi, iç mekan kullanımı için uygundur.
  • Sandalye ölçüleri w.44cm d.41cm h.84cm Ağırlığı 4,7 Kg
  • Restaurant, otel yemek alanı, food court dekorasyonu için idealdir. Şirketlerin yemek alanlarında kullanılabilir. Daha fazla bilgi ve toptan satış için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo