NEO-250243T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 70x70cm

NEO-250243T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Metal-Ayaklı-70x70cm

NEO-250243T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare mdf-lam masa; Cafe, otel, coffee shop, fast food kullanımı için uygundur. Masa tablası ve ayağı için çok sayıda renk alternatifi bulunmaktadır. Masa tablası, farklı kalınlıkta üretilebilir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 70x70cm

  • Dekoratif görünümü, renk alternatifli olması, kolay temizlenebilmesi ve ekonomik fiyatı sebebiyle avantajlı masa, ticari kullanım için doğru seçimdir. İç mekan kullanımına uygundur.
  • Masa tablası 25mm kalınlığındadır. Çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunmaktadır.
  • Metal masa ayağı için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Parlak, mat veya texture olarak boyanabilir.
  • Masa, demonte olabilir, nakliye, taşıma, depolama için kolaylık sağlanır. Kurulumu kolaydır.
  • Otel, cafe, steak house, coffee shop, fast food, restaurant dekorasyonları için doğru seçimdir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis binalarının yemek alanlarında kullanılabilir. Sandalye seçimi için farklı tasarımlarda ve özelliklerde çok sayıda seçeneğin olduğu sandalyeler kategorisi incelenebilir.

İlave Bilgiler:

  • Mdf-lam masa tablası, projeye göre, kare, yuvarlak ve dikdörtgen şekillerde üretilebilir. Farklı kalınlık seçenekleri bulunmaktadır. Genel olarak tercih edilenler; 18mm, 36mm, 40mm Bu masa, farklı masa tablası ile dış mekan kullanımına uygun hale getirilebilir. Örneğin, compact, iroko, metal masa tablası kullanılabilir.
  • Metal masa ayağına alternatif olarak, farklı tasarımlarda masa ayağı kullanılabilir. Masa ayakları sayfasında çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo