NEO-251243T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 80x80cm

NEO-251243T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Metal-Ayaklı-80x80cm

NEO-251243T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 80x80cm

0 out of 5

80x80cm Kare mdf-lam masa, ticari kullanım için idealdir. Restaurant, otel, cafe, coffee shop, avm, fast food dekorasyonunda kullanılabilir. Estetik görünümlü, sağlam ve konforlu masa, renk alternatiflidir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 80x80cm

  • Estetik görünümlü, kullanışlı, dayanıklı masa, ticari kullanım için idealdir. Renk alternatifli olması, dekorasyona uyum için kolaylık sağlar.
  • Masa tablasının düz renk, ahşap desen, mermer desen seçenekleri bulunmaktadır. 25mm kalınlığındadır.
  • Dekoratif görünümlü yuvarlak metal masa ayağı, istenilen renge boyanabilir. Ral kartelasından seçim yapılabilir. Parlak, mat, texture olarak boyanabilir. Krom, pirinç, bakır, bronz kaplamalar için bilgi isteyiniz.
  • Mdf-Lam masa demonte olarak sevk edilir, kolay taşınabilir, düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Montajı hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.
  • Restaurant, otel, cafe, avm, coffee shop, steak house, fast food dekorasyonları için doğru seçimdir. Yeme-içme sektöründeki işletmelerin yanı sıra; Hastane, klinik, fabrika, okul, ofis binalarının yemek alanlarında kullanılabilir. Birlikte kullanılacak sandalye seçimi için sandalyeler kategorisi incelenebilir.

İlave Bilgiler:

  • Mdf-lam masa tablaları, farklı ölçülerde ve kalınlıklarda üretilebilir. Kare, yuvarlak ve dikdörtgen şekillerde sipariş verilebilir. Genel olarak kalınlık seçenekleri; 18mm, 36mm, 40mm Bu masayı dış mekan kullanımına uygun hale getirmek için, compact masa tablası, iroko masa tablası veya metal masa tablası kullanılabilir.

Masa ayakları sayfasında bulunan modeller incelenebilir, farklı bir masa ayağı seçilebilir. Masa ayakları sayfasında çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo