NEO-256242T Kare Masif Meşe Kaplama Masa 70x70cm

NEO-256242T-Kare-Masif-Meşe-Kaplama-Masa-70x70cm

NEO-256242T Kare Masif Meşe Kaplama Masa 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare masif meşe kaplama masa, iç mekan dekorasyonu için idealdir. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu otel, steak house, coffee shop, restaurant, fast food, işletmeleri için uygundur. Hastane, klinik, plaza, ofis binalarının cafe alanları için de kullanılabilir.

Açıklama

Kare Masif Meşe Kaplama Masa 70x70cm

  • Ticari kullanıma uygun, dekoratif görünümlü ve dayanıklı masa arayanlar için ideal olan masadır. İç mekan dekorasyonu için uygundur.
  • Masif meşe kaplama masa tablası 40mm kalınlığındadır. Naturel renkte cilalanır. Kurumsal dekorasyona uygun olarak logo uygulanabilir.
  • Döküm masa ayağı, uzun ömürlü olduğu için kalabalık işletmeler için uygundur. Pedestal ayak, konforlu kullanım sağlar.
  • Yüksek adetli siparişlerde, masa demonte olarak gönderilir. Düşük nakliye gideri avantajı sağlanır.
  • Masif meşe kaplama masa; Otel, coffee shop, fast food, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Aynı şekilde insan sirkülasyonunun fazla olduğu; Hastane, klinik, plaza, ofis binalarının cafe alanları için de kullanılabilir. Sandalye seçimi için, çok sayıda seçeneğin olduğu sandalyeler kategorisi incelenebilir.

İlave Bilgiler;

  • Masif meşe kaplama masa tablası, işletmeye özel üretilmektedir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen olarak ve farklı kalınlıklarda talep edilebilir. Alternatif olarak, kaplama için farklı ahşaplar da seçilebilir.
  • Masa ayakları sayfasındaki modeller, bu ürün için kullanılabilir. Ahşap ve metal olan bütün masa ayakları renk alternatiflidir.

Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo