NEO-255242T Kare Masif Masa Döküm Ayaklı 70x70cm

NEO-255242T-Kare-Masif-Masa-Döküm-Ayaklı-70x70cm

NEO-255242T Kare Masif Masa Döküm Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare masif masa, otel, cafe, steak house, coffee shop, restaurant, fast food, işletmeleri için uygundur. Döküm ayak yerine farklı masa ayağı seçilebilir. Masa tablası kayın ağacından üretilmektedir. Özel üretim masa, renk alternatiflidir.

Açıklama

Kare Masif Masa Döküm Ayaklı 70x70cm

  • Pek çok dekorasyona uyum sağlayan masa, işletmelerdeki yoğun kullanıma dayanıklıdır. İç mekan yemek alanları için idealdir.
  • Masif kayın masa tablası 30mm kalınlığındadır. Naturel renkte veya ceviz, meşe tonlarında boyanabilir. Kurumsal firmalar için masa tablası üzerine logo uygulanabilir.
  • Döküm masa ayağı, uzun yıllar sağlamlığını korur, renk alternatiflidir. Masa ayağının altında pingolar bulunur. Pedestal ayak, kullanım kolaylığı sağlar.
  • Masa demonte olabilir, bu sayede nakliye ve taşıma kolaylığı sağlanır.
  • Masif masalar, fırınlanmış ahşap ile üretilir. Doğal görünümü, uzun ömürlü kullanımı, istenilen renkte sipariş verilebilmesi önemli özellikleridir. Otel, coffee shop, fast food, steak house işletmeleri için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, plaza, ofis binalarının cafe alanları için de kullanılabilir. Sandalyeler kategorisinde, masif masa ile birlikte kullanılabilecek çok sayıda model bulunmaktadır.

İlave Bilgiler;

  • Masif kayın masa tablası, sipariş üzerine üretilir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen olarak ve farklı kalınlıklarda talep edilebilir. Masif kayın masa tablasına alternatif olarak; Meşe, çam, ladin, iroko, sapelli, ceviz gibi farklı ahşaplar seçilebilir. Detaylı bilgi için masif panel masa tablası sayfası incelenebilir.
  • Bu üründe kullanılan demir döküm masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisinde bulunan farklı modeller de incelenebilir.

Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo