NEO-250244T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 70x70cm

NEO-250244T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Metal-Ayaklı-70x70cm
Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 70x70cm NEO-250244T-2
Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 70x70cm NEO-250244T-3
Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 70x70cm NEO-250244T-4

NEO-250244T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare mdf-lam masa tablası ve metal masa ayağı, renk alternatiflidir. Siparişe özel olarak üretilmektedir. Otel, avm, cafe, coffee shop, food court, steak house dekorasyonu için tercih edilmektedir. Dekoratif, sağlam ve kullanışlı masa, ticari kullanım için idealdir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 70x70cm

  • İnsanların sıklıkla ziyaret ettiği, horeca sektöründeki işletmeler için uygun şık, dayanıklı ve ekonomik masadır. İç mekanda kullanılabilir.
  • Mdf-Lam masa tablası 25mm kalınlığındadır. Karteladan renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçimi yapılabilir.
  • Metal masa ayağı, dekoratif görünüme sahiptir. Karteladan renk seçimi yapılabilir. Uzun ömürlü olması sebebiyle ticari kullanım için idealdir.
  • Yüksek adetli siparişlerde masa, demonte olarak sevk edilir. Kurulumu oldukça kolaydır.
  • İncelenen masa; Otel, avm, cafe, coffee shop, food court, steak house dekorasyonu için tercih edilmektedir. İlave olarak; Hastane, klinik, fabrika, okul, sosyal tesis, kamu kurumu gibi yerlerin yemek alanlarında kullanılmaktadır. Kolay temizlenebilir ve kullanışlı olması sebebiyle avantaj sağlar. Masa ile beraber kullanılacak sandalye seçimi için sandalyeler sayfası incelenebilir.

İlave Bilgiler:

  • Masalar özel üretimdir. Mdf-lam masa tablası, kare, yuvarlak ve dikdörtgen şekillerde, farklı ölçülerde üretilebilir. Ayrıca, masa tablasının kalınlığı 18mm, 36mm, 40mm olabilir. Bu masa, dış mekanda kullanılacaksa, compact, iroko, metal masa tablası tercih edilebilir.
  • Farklı bir masa ayağı modeli seçilebilir, masa ayakları sayfasındaki modeller incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo