NEO-251244T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 80x80cm

NEO-251244T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Metal-Ayaklı-80x80cm

NEO-251244T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 80x80cm

0 out of 5

80x80cm Kare mdf-lam masa, ticari kullanım için idealdir. Özellikle; Otel, restaurant, food court, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonu için tercih edilmektedir. Kolay temizlenebilir, uzun ömürlüdür.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 80x80cm

  • Misafirlerine şık ve konforlu yemek alanı sunmak isteyen işletmeler için ideal bir üründür. Renk alternatifli, sağlam ve uzun ömürlü masa, iç mekan kullanımı için uygundur.
  • Masa tablasının kalınlığı 25mm dir. Çok sayıda renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçeneği bulunmaktadır.
  • Şık görünümlü metal masa ayağı için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre mat, parlak veya texture olarak boyanabilir. Krom, pirinç, bakır, bronz gibi kaplamalar için bilgi isteyiniz.
  • Ticari kullanıma uygun mdf-lam masa, pek çok işletmenin tercihidir. Otel yemek masası, restaurant masası, food court masası, cafe masası, coffee shop masası, steak house masası olarak kullanılmaktadır. İlave olarak; Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul, sosyal tesis, kamu kurumu gibi yerlerin yemek alanları için de doğru seçimdir. Masa ile beraber kullanılacak sandalye seçimi için sandalyeler sayfası incelenebilir.

İlave Bilgiler:

  • Ticari masalar özel üretimdir. Masa tablası, kare, yuvarlak, dikdörtgen şekillerde ve farklı ölçülerde üretilebilir. Ayrıca, masa tablasının kalınlığı 18mm, 36mm, 40mm olabilir. Dış mekan kullanımı için; Compact, iroko, metal masa tablası tercih edilebilir.
  • Masa ayakları sayfasında çok sayıda model bulunmaktadır. İncelenen masa ayağına alternatif olarak, farklı bir model talep edilebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo