NEO-251244T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 80x80cm

NEO-251244T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Metal-Ayaklı-80x80cm

NEO-251244T Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 80x80cm

0 out of 5

80x80cm Kare mdf-lam masa, ticari kullanım için idealdir. Özellikle; Otel, restaurant, food court, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonu için tercih edilmektedir. Kolay temizlenebilir, uzun ömürlüdür.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Metal Ayaklı 80x80cm

  • Misafirlerine şık ve konforlu yemek alanı sunmak isteyen işletmeler için ideal bir üründür. Renk alternatifli, sağlam ve uzun ömürlü masa, iç mekan kullanımı için uygundur.
  • Masa tablasının kalınlığı 25mm dir. Çok sayıda renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçeneği bulunmaktadır.
  • Şık görünümlü metal masa ayağı için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre mat, parlak veya texture olarak boyanabilir. Krom, pirinç, bakır, bronz gibi kaplamalar için bilgi isteyiniz.
  • Ticari kullanıma uygun mdf-lam masa, pek çok işletmenin tercihidir. Otel yemek masası, restaurant masası, food court masası, cafe masası, coffee shop masası, steak house masası olarak kullanılmaktadır. İlave olarak; Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul, sosyal tesis, kamu kurumu gibi yerlerin yemek alanları için de doğru seçimdir. Masa ile beraber kullanılacak sandalye seçimi için sandalyeler sayfası incelenebilir.

İlave Bilgiler:

  • Ticari masalar özel üretimdir. Masa tablası, kare, yuvarlak, dikdörtgen şekillerde ve farklı ölçülerde üretilebilir. Ayrıca, masa tablasının kalınlığı 18mm, 36mm, 40mm olabilir. Dış mekan kullanımı için; Compact, iroko, metal masa tablası tercih edilebilir.
  • Masa ayakları sayfasında çok sayıda model bulunmaktadır. İncelenen masa ayağına alternatif olarak, farklı bir model talep edilebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.