NEO-252244T Kare Compact Masa Metal Ayaklı 70x70cm

NEO-252244T-Kare-Compact-Masa-Metal-Ayaklı-70x70cm

NEO-252244T Kare Compact Masa Metal Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare compact masa, ticari kullanım için doğru seçimdir. Otel, cafe, avm, coffee shop, steak house, fast food işletmelerinin iç ve dış mekan dekorasyonu için uygundur. Şık duruşu, kullanışlı ve dayanıklı olması, kolay temizlenebilmesi sebebiyle tercih edilmektedir. Renk alternatiflidir.

Açıklama

Kare Compact Masa Metal Ayaklı 70x70cm

  • Ticari kullanım için gerekli olan bütün özelliklere sahip masa, doğru seçimdir. Estetik görünümü, dayanıklı yapısı, kolay temizlenebilmesi ve renk alternatifleri sayesinde tercih edilmektedir.
  • Masa tablası 12mm kalınlığındadır. Çok sayıda seçeneğin olduğu kartelalardan; Düz renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçimi yapılabilir. Gıda ile temasa uygundur. Alev geciktirici özelliği vardır.
  • Dekoratif masa ayağının tasarımı, masanın dengede durması için idealdir. Ral kartelasından renk seçimi yapılabilir.
  • Masa, demonte olarak sevk edilir. Montajı kolayca yapılabilir.
  • Compact masa, otel, cafe, avm, steak house, coffee shop dekorasyonlarında kullanılır. İç ve dış mekan için uygundur. Ayrıca; Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul binalarının cafe bölümleri için de idealdir. Masa ile birlikte kullanılacak sandalye seçimi için sandalyeler sayfası incelenebilir.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablası, kare, yuvarlak, dikdörtgen şekillerde ve farklı kalınlıklarda üretilmektedir. İlave olarak 24mm, 36mm, 40mm kalınlık seçenekleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için compact masa tablası sayfası incelenebilir.
  • İncelenen masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları sayfası incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo