NEO-253244T Kare Compact Masa Metal Ayaklı 76x76cm

NEO-253244T-Kare-Compact-Masa-Metal-Ayaklı-76x76cm

NEO-253244T Kare Compact Masa Metal Ayaklı 76x76cm

0 out of 5

76x76cm Kare compact masa, Otel, restaurant, cafe, food court, coffee shop, steak house, fast food dekorasyonlarının iç ve dış mekan bölümleri için uygundur. Renk alternatiflidir, masa tablası farklı kalınlıkta üretilebilir. Sağlam, kullanışlı ve dekoratif bir üründür.

Açıklama

Kare Compact Masa Metal Ayaklı 76x76cm

  • Dayanıklı, dekoratif ve konforlu masa, işletmelerin iç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılabilir. Kolay temizlenebilir, bakteri barındırmaz, gıda ile teması güvenlidir.
  • Compact masa tablası 12mm kalınlığındadır. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Masa tablasının alev geciktirici özelliği vardır.
  • Masa ayağı parlak, mat veya texture olarak boyanabilir. Ral kartelasındaki renkler arasından seçim yapılabilir.
  • Masa, demonte olarak sevk edilir. Kurulumu oldukça pratiktir.
  • Compact masa, ticari kullanım için uygundur. Otel, restaurant, cafe, avm, steak house, food court, coffee shop kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca; Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul binalarının yemek bölümlerinde kullanılabilir. Sandalyeler sayfasında bulunan çok sayıda seçenek incelenebilir, masa ile kombin yapılabilir.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablaları siparişe göre, istenilen ölçüde ve kalınlıkta üretilmektedir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen şekillerde üretilen masa tablaları için 24mm, 36mm, 40mm kalınlık seçenekleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için compact masa tablası sayfası incelenebilir.
  • Farklı modellerdeki masa ayakları için, çok sayıda seçeneğin olduğu masa ayakları sayfası incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo