NEO-252252T Yuvarlak Masif Masa Ortadan Metal Ayaklı Ø60cm

NEO-252252T-Yuvarlak-Masif-Masa-Ortadan-Metal-Ayaklı-Ø60cm

NEO-252252T Yuvarlak Masif Masa Ortadan Metal Ayaklı Ø60cm

0 out of 5

Ø60cm Yuvarlak masif masa, hızlı yemek ve kahve servisi yapan işletmeler için tercih edilmektedir. Masif kayın masa tablası, birinci sınıf fırınlanmış ağaçlardan üretilmektedir. Vernik yapılabilir veya meşe, ceviz renklerinde boyanabilir. Metal masa ayağı için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir.

Açıklama

Yuvarlak Masif Masa Ortadan Metal Ayaklı Ø60cm

  • Hızlı yemek ve içecek servisi yapılan işletmeler için ideal masa, metal ve ahşabın uyumuna güzel bir örnektir. Farklı tarzlar ile dekore edilen pek çok yere uyum sağlar. Dekoratif ve dayanıklı masa, ortadan ayaklı olduğu için kullanışlıdır.
  • Masif kayın masa tablasının kalınlığı 30mm dir. Birinci sınıf fırınlanmış ahşaptan üretilmektedir. Genel tercihe göre masa tablası üzerine vernik sürülmektedir. Tercihe göre ceviz ve meşe renkleri ile cila yapılabilir.
  • Metal masa ayağı, istenilen renge boyanabilir. Statik boyalıdır. Parlak, mat veya texture olarak boyanabilir. Tercihe göre metal üzerine pirinç, bakır, bronz, krom kaplama yapılabilir. Masa ayağı demonte olabilir.
  • Küçük masa, aynı alanda daha fazla misafir ağırlayabilmek için idealdir. Coffee shop, fast food, cafe dekorasyonlarında kullanılabilir. Kolay temizlenebilir. Tercihe göre masa tablası üzerine logo uygulanabilir.

İlave Bilgiler;

  • Masif kayın masa tablası, kullanılacak dekorasyona göre kare, yuvarlak ve dikdörtgen olarak üretilebilir. İstenilen ölçü ve kalınlığa göre sipariş verilebilir. Ayrıca masif masa tablası için farklı ağaçlar tercih edilebilir. Meşe, çam, ladin, iroko, sapelli, ceviz gibi farklı ağaçlar kullanılabilir.
  • Masa ayakları sayfasında bulunan farklı modeller incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo