NEO-253252T Yuvarlak Compact Masa Metal Ayaklı Ø70cm

NEO-253252T-Yuvarlak-Compact-Masa-Metal-Ayaklı-Ø70cm

NEO-253252T Yuvarlak Compact Masa Metal Ayaklı Ø70cm

0 out of 5

Ø70cm Yuvarlak compact masa, iç ve dış mekan alanlarda kullanılabilir. Çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Ticari kullanıma uygundur. İncelenen yemek masası, bar masası yüksekliğinde üretilebilir.

Açıklama

Yuvarlak Compact Masa Metal Ayaklı Ø70cm

  • Modern masa, iç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Dekorasyona uygun renk seçimlerine göre üretime alınmaktadır. Masa ayağı ve masa tablası, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. İnsanların yoğun olarak bulunduğu işletmelerde, uzun yıllar yeni görünümünü korur. Estetik görünümlü, kullanışlı, kolay temizlenebilen, hijyenik olduğu için horeca sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir.
  • İncelenen yemek masası, bar masası yüksekliğinde de üretilebilir.
  • Compact masa tablasının üretim sürecinde, kraft kağıdı yüksek basınç altında preslenir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Yüksek kalitede olan renkler ve desenler arasından seçim yapılabilir. Masa tablası 12mm kalınlığındadır. Tercihe göre masa tablası üzerine logo uygulanabilir.
  • Masa ayağı, statik boya ile boyanmaktadır. Krom, bakır, pirinç, bronz kaplama için bilgi isteyiniz. Masa ayağının altında pingolar bulunur, masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yuvarlak compact masa sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Farklı işletmeler için farklı ölçülerde üretilebilir. Cafe, coffee shop, avm, fast food, otel snack bar gibi işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis binalarının cafe alanlarında kullanılmaktadır.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablası, istenilen ölçüde ve kalınlıkta üretilebilir. 12mm, 24mm, 36mm, 40mm kalınlık seçenekleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi için compact masa tablası sayfası incelenebilir.
  • Masa ayakları sayfasında bulunan farklı modeller incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.