NEO-300126T Ahşap Kolsuz Cafe Sandalyesi Döşemeli

Ahşap Kolsuz Cafe Sandalyesi Döşemeli NEO-300126
Ahşap Kolsuz Cafe Sandalyesi Döşemeli-1 NEO-300126
Ahşap Kolsuz Cafe Sandalyesi Döşemeli-2 NEO-300126
Ahşap Kolsuz Cafe Sandalyesi Döşemeli-3 NEO-300126

NEO-300126T Ahşap Kolsuz Cafe Sandalyesi Döşemeli

0 out of 5

Ahşap Kolsuz Cafe Sandalyesi Döşemeli modeli; Otel yemek alanı, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house gibi yeme – içme mekânlarının dekorasyonunda şık tasarımı ve rahat kullanımıyla dikkat çekiyor. Hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümleri için de ideal bir seçenek olan sandalye, kaliteli ve konforlu bir oturma deneyimi sunuyor.

BOYUT
Genişlik : 46cm  / 18,1inc
Derinlik : 55cm  / 21,6inc
Sırt Yüksekliği : 89cm  / 35inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 7,4kg

Açıklama

Ahşap Kolsuz Cafe Sandalyesi Döşemeli

Ahşap Kolsuz Cafe Sandalyesi Döşemeli; Otel yemek alanı, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house gibi yeme – içme mekânlarının dekorasyonunda şık tasarımı ve rahat kullanımıyla dikkat çekiyor. Hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümleri için de ideal bir seçenek olan sandalye, kaliteli ve konforlu bir oturma deneyimi sunuyor.

Üretiminin her aşamasında yüksek kalitede malzeme ve işçilik kullanılan sandalyenin sırt ve oturma kısmında yüksek dansiteye sahip sünger tercih ediliyor. Süngeri kaplayan döşeme kısmında kullanıcının tercihine göre farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri uygulaması yapılabiliyor. Sandalyenin döşeme uygulaması için suni deri, süet, deri, kadife, nubuk, akrilik, pamuk ve keten gibi farklı seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunuyor.

Sırt kısmı kapitone olarak tasarlanan ahşap sandalye, işletmenizin dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde kapitonesiz, düz olarak da döşenebiliyor. Ürünün ahşap kısmında birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor ve ahşap gövdenin rengi kullanıcının seçimine göre belirleniyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan ürün şık tasarımı, hafifliği ve ergonomik yapısıyla misafirlerinizi en konforlu şekilde ağırlıyor. Dilerseniz kollu bir şekilde de üretilebilen ürünün modifikasyon seçenekleri ve üretim süreciyle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır. Sırt kısmı, kapitonesiz, düz olarak da döşenebilir.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu model, kollu sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Cafe sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo