NEO-300506T Ahşap Kasalı Sedir Cafe Bar Restaurant

Ahşap Kasalı Sedir Cafe Bar Restaurant NEO-300506T

NEO-300506T Ahşap Kasalı Sedir Cafe Bar Restaurant

0 out of 5

Horeca sektöründeki işletmeler tarafından tercih edilen Ahşap Kasalı Sedir Cafe Bar Restaurant modeli, insan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda bile dayanıklılığını uzun süre muhafaza edebiliyor.

BOYUT
Genişlik : 150cm  / 59inc
Derinlik : 67cm  / 26,3inc
Sırt Yüksekliği : 100cm  / 39,3inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 33,9kg

Açıklama

Ahşap Kasalı Sedir Cafe Bar Restaurant

Horeca sektöründeki işletmeler tarafından tercih edilen Ahşap Kasalı Sedir Cafe Bar Restaurant modeli, insan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda bile dayanıklılığını uzun süre muhafaza edebiliyor. Misafirlerinize ev konforu sunmanızı sağlayan kanepe, farklı ölçülerde üretilebiliyor.

İşletmeye veya projeye bağlı olarak, arzu edilen ölçülerde imal edilebilen ürünün sağlam ahşap gövdesi uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım ortaya koymayı başarıyor. Kullanıcı isteği göz önünde bulundurularak köşe kanepe olarak da imal edilebilen model; bar, cafe, otel, fast food, coffee shop ve restaurantlarda dekore edilebiliyor.

Ürünün ahşap ayakları istenen renge boyanabiliyor. Tercih tamamen kullanıcılara bırakılıyor. Üst seviyede oturum konforu ortaya koyan kanepenin döşemesinde deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve şönil gibi çeşitli deri veya kumaş türleri kullanılması da mümkün. Bu sayede kullanıcılar ürün üzerinde yapılacak değişikliklerde çok sayıda alternatife sahip oluyor.

Marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmanın yanı sıra uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürüne de sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve kanepenin hem üretim detaylarını hem de modifikasyon seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Konforlu bir oturma deneyimi için ideal olan bir model isterseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

  • Horeca sektöründeki işletmelerde tercih edilen, misafirlere ev konforu sunan, dayanıklı ve konforlu bir üründür. Farklı modellerde sunulan sedirler, işletmeye ve projeye özel olarak, istenilen ölçülerde üretilmektedir. Örneğin bu model sedir, köşe kanepe olarak da üretilebilir.
  • Kanepenin döşemesi için deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, şönil gibi farklı deri veya kumaş türleri kullanılabilir. Renk ve desenlerin bulunduğu kartelalardan seçim yapılabilir.
  • Kanepenin gövdesi ahşaptır. Gövde ve döşeme, işletmelerdeki yoğunluğa karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir ve bu sayede uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlanır. Ahşap ayaklar istenilen renkte boyanabilir.
  • İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu bütün işletmelerde kullanılan sedir; Bar, cafe, otel, restaurant, coffee shop, fast food işletmelerinde tercih edilmektedir.
  • Ahşap Kasalı Sedir Cafe Bar Restaurant modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo