NEO-300522T Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe

Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe NEO-300522T-1
Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe NEO-300522T-2
Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe NEO-300522T-3
Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe NEO-300522T-4
Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe NEO-300522T-5

NEO-300522T Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe

NEO-300522T Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe

BOYUT
Genişlik : 155cm  / 61inc
Derinlik : 76cm  / 29,9inc
Sırt Yüksekliği : 81cm  / 31,8inc
Oturum Yüksekliği : 44cm  / 17,3inc
Ağırlık : 47,9kg

Açıklama

Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe

Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe, ince ve konforlu tasarım detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken ürünler arasında yer alıyor. Ürün hastane, kamu kuruluşu, ofis, plaza, fabrika, klinik, otel, cafe, restaurant gibi mekânların dekorasyonları için tavsiye ediliyor.

Zengin Kumaş ve Deri Materyal Seçenekleri

Model, dayanıklı yapısıyla bina girişi, lobi ve bekleme odası gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda İkili bekleme koltuğu olarak uzun yıllar kullanılabiliyor. Ürünün, ahşap gövdesi özellikle mobilya imâlatında sağlamlığı ile çokça tercih gören birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı olarak imal ediliyor. Kanepenin oturma kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılarak konfordan ödün vermeksizin ürün ömrünü uzatıyor.

Kullanıcılar, ürünün döşemesi için farklı renk, desen ve türlerde nubuk, süet, keten, suni deri, pamuk, akrilik ve kadife gibi kumaş ya da suni deri malzemeler arasından tercih yapabiliyor.

Ergonomi Vadeden Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe 

Model, ideal ölçüleriyle rahat bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Ürünün metal ayakları kullanıcının istediği renge boyanabiliyor. Konuklarınızı şık, modern ve konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayan model, sipariş üzerine üretim programına alınıyor.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve arzu ederseniz modeli sipariş etmek için bizimle hemen iletişime geçmeniz de mümkün.

 

  •  Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur..
  • Metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300522T Özel Üretim Metal Ayaklı Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun