NEO-880011T Madalyon Sırtlı Kollu Rattan Sandalye

Madalyon-Sirtli-Kollu-Rattan-Sandalye-NEO-880011T_2
Madalyon-Sirtli-Kollu-Rattan-Sandalye-NEO-880011T_1

NEO-880011T Madalyon Sırtlı Kollu Rattan Sandalye

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda yer alan Madalyon Sırtlı Kollu Rattan Sandalye, ithal bir ürün. Kahverengi ve beyaz rattan renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan modelin gövdesi ise elektrostatik boyalı.

Stok kodu: NEO-880011T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Madalyon Sırtlı Kollu Rattan Sandalye

Bahçe mobilyaları grubunda yer alan Madalyon Sırtlı Kollu Rattan Sandalye, ithal bir ürün. Kahverengi ve beyaz rattan renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan modelin gövdesi ise elektrostatik boyalı.

İstiflenebilme özelliğinin yardımıyla depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlayan modelin satışına minder de dahil. 57 cm genişlik, 63 cm derinlik ve 95 cm yükseklikteki sandalye, dış hava şartlarına karşı oldukça dayanıklı performans ortaya koyuyor. Şıklığın ve konforun simgesi olan ürün, işletme ve ev dekorasyonları için ideal.

Model, yeme-içme sektöründeki otel, restaurant, fast food restoranı, cafe ve AVM işletmelerinin; bahçe, teras, balkon bölümlerinde kullanılıyor. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu yemek bölümlerindeki yoğun kullanıma karşı da dayanıklı olan ürün, rattan masa kategorisindeki tasarımlarla şık şekilde kombinlenebiliyor. Sandalye ayrıca ahşap, compact, iroko ve alüminyum masalar ile de dekore edilebiliyor.

Dört mevsim kullanılabilen sandalyenin oturma alanının altı destek bağlarıyla güçlendiriliyor. Buna ek olarak, ürünün ayaklarının altındaki plastik takozlar mevcut dayanıklılığı artırıyor.

Siz de işletmenizi ziyaret eden konukları konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürün hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz. Dilerseniz sandalyeyi hemen sipariş etmeniz de mümkün.

Opsiyonları:

 • Madalyon Sırtlı Kollu Rattan Sandalye ithal üründür.
 • Rattan Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Minder dahildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • w.57cm d.63cm h.95cm
 • Rattan Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo