koltuk

Koltuk

Koltuk Ürünleri

Ürettiğimiz koltuk modellerimiz, tasarım ve malzeme içeriği ile kullanım alanına uygun olarak hizmetinize sunuluyor. En kaliteli malzemelerden üretilen koltuk modellerimiz, modern çağa uygun olarak tasarlanmıştır. Koltuk modellerimiz kullanım alanına göre farklı çeşitlerdedir.

Koltuk Modelleri

Koltuk modellerimiz döşemeli koltuk, plastik koltuk, metal koltuk, rattan koltuk, rattan görünümlü koltuk, iroko koltuk ve ahşap koltuk olarak sizlere sunulmaktadır. Kullanım alanları geniş olup ofis ve home ofis kullanımına uygun koltuk tasarımlarımız kategorilerimizde mevcuttur.

Koltuk Kullanım Alanları

Birbirinden farklı sektör ve işletmelerde kullanılan koltuk ürünlerimiz restaurant bölümlerinde tercih edilmektedir. Aynı zamanda otel ve hastane gibi farklı sektörlerin kullanımına sunulmaktadır.

Koltuk Sipariş ve Teslimat

Koltuk siparişlerinizde adet ve avm taleplerinize uygun olarak stoklarımız doğrultusunda hızlı teslimat gerçekleştirmekteyiz. Bazı ürünlerimiz özellikli ürünlerdir, bu nedenle siparişinize uygun olarak tasarlıyor ve sizlere sunuyoruz.

Koltuk Fiyatları

Koltuk fiyatları talep edilen adet ve alana göre değişiklik gösterir. İşletme alanları olan cafe ve bar talepleri ile perakende talepler arasında fiyatlar değişiklik gösterebilir.