çalışma odası mobilyası

Çalışma Odası Mobilyaları

Çalışma odası mobilyası kullanıcıları rahat ettirirken aynı zamanda ergonomik olmalıdır. İşletmelerde çok rahat olan mobilyaların tercih edilmesi, çalışanların odak süresini azaltmaktadır. Özel üretim olan çalışma odası mobilyaları, işletmemiz farkıyla sizlerle buluşabilir.

Klasik ve Modern Çizgi

Makam odalarına, bekleme salonlarına, ofis odalarına davet edilen misafirlerin rahatlarının sağlanması gerekir. Hem klasik çizgide hem modern çizgide üretim gerçekleştiren işletmemiz, müşterilerine renk seçeneği ve model seçeneği de sağlamaktadır.

Koltuk Çeşitleri

İkili, üçlü ve tekli çalışma odası mobilyaları, mekanın genişliğine ve kullanılabilecek alana göre tercih edilmelidir. Geniş alanlarda chester tarzı mobilyalar tercih edilirken, dar alanlarda tekli koltuk kullanılabilir. Uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz modellerimiz, son derece rahat ve kullanışlı olmasıyla dikkat çekmektedir.

Personele Uygun Koltuklar

İşletmemiz, sadece müşterilerine değil aynı zamanda çalışanlarına da mobilya almak isteyenlere de ürün sunmaktadır. Ahşap ofis koltukları,ahşap masa, amortisörlü ve döner koltukları sunmaktadır. Deri görünümü, kadife tarzı bulunan pek çok mobilya, kaliteli iskeletler üzerine işlenerek sunulmaktadır.