otel kanepesi

Otel Kanepesi Modelleri

Otel kanepesi ürünleri, lobi girişlerinde misafirleri ağırlamak için sıkça tercih edilir. Bunun yanında, otelin içinde yer alan farklı birimlerin ofislerinde de bekleme alanı olarak kullanılabilir durumdadır. Müşterilerinizin rahat etmesi ve lobide geçirdikleri zamanlarda sıkılmamaları için plastik, metal, iroko kanepe oturma grubu gibi modelleri Neo Horeca markası otel kanepelerini tercih edebilirsiniz. 

Uygun Fiyatlar

Fiyatı oldukça uygun olan, birbirinden farklı kanepeler sayesinde, hem işletme tarzınızı yansıtabilecek hem de çizginizi karşı tarafa aktarabileceksiniz. Renk ve desen çeşitliği bol olan kanepelerde, rahatlık ve uzun ömürlülük esasına uygun üretim gerçekleştirilmektedir.

Rahat Kanepeler

Üçlü, ikili seçenekleriyle sunulan kanepeler, otel odalarında da kullanılabilir. Misafirlerinizin rahatça oturabilecekleri, kıyafetlerini geçici süre koyup alabilecekleri alanlar olan kanepeler, hem işletmenizi farklı gösterecek hem de kalitenizi sunacaktır.

Modern ve Zarif Ürünler

Metal, ahşap ayaklı kanepeler, döşemeli mobilyalar olarak gönderilmektedir. Üretiminden iç iskelet sistemine kadar son derece kaliteli malzemeler kullanılmış olan koltuklar, bekleme alanlarınızın bir numarası olacaktır. Tasarımları çok modern olan kanepeler, sunacağı konforla işletmenizi parlatacaktır.