NEO-250186T Vintage Döşemeli Metal Sandalye İç Mekan

NEO-250186T-Vintage-Dosemeli-Metal-Sandalye-İc-Mekan-1
NEO-250186T-Vintage-Dosemeli-Metal-Sandalye-İc-Mekan-3
NEO-250186T-Vintage-Dosemeli-Metal-Sandalye-İc-Mekan-2

NEO-250186T Vintage Döşemeli Metal Sandalye İç Mekan

0 out of 5

Vintage metal sandalye, yemek alanlarının yanı sıra ofis, plaza binalarında bekleme sandalyesi olarak da kullanılabilir. İç mekan dekorasyonu için uygundur. Konforlu ve dayanıklı sandalye, cafe, restaurant, otel işletmeleri tarafından tercih edilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Vintage Döşemeli Metal Sandalye İç Mekan

  • İç mekan yemek alanları için tasarlanan metal sandalye, geniş oturum alanı ve ergonomik formu sayesinde konforludur. Restaurant, cafe, otel gibi horeca sektöründeki firmalar için uygundur. Yemek sandalyesi olarak kullanımının yanı sıra ofis, plaza binalarında bekleme sandalyesi olarak da kullanılabilir. Renk seçimleri yapılabilir, sandalye kurumsal dekorasyona uygun olarak üretilebilir.
  • Döşeme kısmı, plywood üzerine yüksek dansiteli sünger kullanılarak üretilmektedir. Farklı renk ve desenlerde kumaş & deri kullanılabilir.
  • Metal gövde, yoğun kullanıma dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Renk seçimi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Metal sandalye ölçüleri w.68cm d.60cm h.82cm
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo