NEO-250191T Cafe Sandalyesi Loft Tarz

NEO-250191T-Cafe-Sandalyesi-Loft-Tarz-1
NEO-250191T-Cafe-Sandalyesi-Loft-Tarz-3
NEO-250191T-Cafe-Sandalyesi-Loft-Tarz-2

NEO-250191T Cafe Sandalyesi Loft Tarz

0 out of 5

Loft tarzda tasarlanan cafe sandalyesi, renk alternatiflidir. Uzun süreli oturumda dahi oldukça rahattır. Dekoratif görünümü ve sağlamlığı sebebiyle cafe, restaurant, otel işletmeleri için tercih edilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 44cm  / 17,3inc
Derinlik : 54cm  / 21,3inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,7inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 6,6kg

Açıklama

Cafe Sandalyesi Loft Tarz

  • Döşemeli sandalye, günümüz cafe konseptine uygun olarak, misafirlerin güzel zaman geçirebilecekleri, konforlu ve göz alıcı dekorasyon oluşturulmasını sağlar. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması sayesinde yeme & içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Compact, masif, kaplama, mermer gibi pek çok masa ile takım yapılabilir. Masa modelleri için masalar kategorisi incelenebilir.
  • Sandalyenin oturum ve sırt kısmı, kurumsal dekorasyona uygun renk ve desende kumaş & deri ile döşenebilir.
  • Konik şeklinde metal ayak, ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar yapılabilir.
  • Bu tasarım, loft tarzının yanı sıra farklı tarzlar ile de uyum sağlar. Kahve dükkanı, otel, restaurant işletmelerinde, ayrıca hastane, okul, fabrika, ofis binalarının yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Cafe sandalyesinin ölçüleri w.44cm d.54cm h.83cm
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo