NEO-250183T Metal Sandalye Modern İç Mekan Bahçe

Metal Sandalye Modern İç Mekan Bahçe NEO-250183T-1
Metal Sandalye Modern İç Mekan Bahçe NEO-250183T-2
Metal Sandalye Modern İç Mekan Bahçe NEO-250183T-3
Metal Sandalye Modern İç Mekan Bahçe NEO-250183T-4
Metal Sandalye Modern İç Mekan Bahçe NEO-250183T-5

NEO-250183T Metal Sandalye Modern İç Mekan Bahçe

0 out of 5

Modern tasarıma sahip metal sandalye hem iç hem dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir. Oldukça rahattır. Minderler ve metal gövde için renk seçimi yapılabilir. Otel, cafe, avm, coffee shop işletmeleri için hem dekoratif hem dayanıklı bir üründür.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Metal Sandalye Modern İç Mekan Bahçe

  • Pek çok işletme tarafından tercih edilen sandalye, çok sayıda misafiri ağırlayacak ve dış mekan hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Asıl hedef, iyi zaman geçirmek için ziyaret edilen otel, cafe, avm, restaurant, coffee shop işletmelerinde rahat oturum sağlamak. Sırt ve kol yüksekliğinin aynı olduğu tasarım, son derece rahattır.
  • Sandalyenin oturum minderi ve sırt yastığı, iç veya dış mekan kullanıma göre farklı kumaş türleri ile üretilebilir. Tercihe göre deri ile döşenebilir. Minderler fermuarlıdır.
  • Metal gövdenin en önemli avantajı, deforme olmamasıdır. İstenildiği zaman tekrar boyanabilir. Ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Bahçe alanlarında kullanım için, boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Böylelikle paslanma önlenmiş olur.
  • Horeca sektörü dışında ev dekorasyonu için de idealdir. Evlerin balkon, teras, veranda bölümlerinde kullanılabilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo