NEO-250250T Kare Mdf-Lam Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm

NEO-250250T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Metal-Dört-Ayaklı-70x70cm
Kare Mdf-Lam Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm NEO-250250T-2

NEO-250250T Kare Mdf-Lam Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare mdf-lam masa, farklı masa ayağı tasarımıyla zarif görünüme sahiptir. Metal masa ayağı, istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Ticari kullanıma uygundur. Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul, sosyal tesis, kamu kurumu gibi yerlerin cafe alanları için idealdir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm

  • Yaklaşık 80 yıl önce ahşap olarak tasarlanan masa ayağı, metal malzeme ile üretilmektedir. Zarif görünümü ve kullanışlı olması sebebiyle beğeni toplayan tasarım ile misafirlere göz alıcı dekorasyon sunulabilir. Bu masa, dikdörtgen veya yuvarlak olarak da üretilebilir.
  • Mdf-Lam malzeme ile üretilen masa tablası 25mm kalınlığındadır. Çok sayıda renk ve desen alternatifi arasından seçim yapılabilir. Masa tablası, kolay temizlenebilir, hijyen sağlar ve gıda ile temasa uygundur. İç mekan dekorasyonu için uygundur.
  • Masa ayağı, statik boyalıdır. Karteladan seçilen renk, tercihe göre mat veya parlak olarak boyanabilir.
  • Ticari kullanıma uygun olarak son derece dayanıklı olan masa, bu sayede işletme bütçesine katkı sağlar, kullanıcı dostudur. Cafe masası, otel masası, food court masası, coffee shop masası, steak house masası olarak pek çok işletmenin tercihidir. Ayrıca bu masa; Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul, sosyal tesis, kamu kurumu gibi yerlerin cafe alanlarında kullanılabilir.

İlave Bilgiler:

  • Masa, sipariş üzerine ürerime alınmaktadır. Masa tablası, kare, yuvarlak, dikdörtgen şekillerde ve projede yer alan ölçülerde üretilebilir. Diğer kalınlık seçenekleri; 18mm, 36mm, 40mm dir. Daha fazla bilgi için mdf-lam masa tablası sayfası incelenebilir.
  • Dış mekan için, incelenen masa ayağı ile birlikte; Compact, iroko, metal, mermer, corian masa tablası kullanılabilir. Masa tablası ve masa ayağı ayrı olarak sipariş verilebilir.
  • Diğer masa ayakları modellerini incelemek için masa ayakları sayfası ziyaret edilebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo