NEO-251250T Kare Mdf-Lam Masa Metal Dört Ayaklı 80x80cm

NEO-251250T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Metal-Dört-Ayaklı-80x80cm

NEO-251250T Kare Mdf-Lam Masa Metal Dört Ayaklı 80x80cm

0 out of 5

80x80cm Kare mdf-lam masa, farklı tasarımı, sağlam yapısı, kullanışlı olması sebebiyle popüler ürünler arasındadır. Masa tablası ve masa ayağı için renk seçimi yapılabilir. Ticari kullanıma uygundur. Otel yemek alanı, restaurant, cafe, coffee shop, steak house kullanımı için üretilmektedir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Metal Dört Ayaklı 80x80cm

  • Kalabalık işletme dekorasyonunda olması gereken dayanıklılık özelliğine sahip masa, aynı zamanda şık görünüme sahiptir. Uzun ömürlü metal masa ayağı, mdf-lam masa tablası ile birlikte uyumludur. Masa tablasının temizliği kolaydır ve yemek alanlarında hijyen sağlar. Bu masa, dikdörtgen veya yuvarlak olarak da üretilebilir.
  • Kare masa tablası, 25mm kalınlığındadır. Renk seçimi yapılabilir. Kartelada ayrıca çok sayıda ağaç deseni, mermer deseni, taş deseni bulunmaktadır. Mdf-lam masa tablası, iç mekan yemek alanları için uygundur.
  • Metal masa ayağı için ral kartelasındaki bütün renkler arasından renk seçimi yapılabilir.
  • Favori tasarımlardan biri olan ürünün detayları, dekorasyona göre belirlenebilir, kişiselleştirilebilir. Projeye özel olarak üretildiği için yeme-içme sektöründeki firmalar için idealdir. Otel yemek alanı, restaurant, cafe, coffee shop, steak house kullanımı için üretilmektedir. Ayrıca; Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul, kamu kurumu gibi yerlerin yemek alanlarında kullanılabilir.

İlave Bilgiler:

  • Masa, kare, yuvarlak, dikdörtgen şekillerde ve özel ölçülerde üretilebilir. İlave olarak masa tablası için 18mm, 36mm, 40mm kalınlık seçenekleri mevcuttur. Mdf-lam masa tablası sayfasında detaylı bilgi görülebilir.
  • Masa dış mekanda kullanılacaksa, mdf-lam masa tablası yerine compact, iroko, metal, mermer, corian masa tablası tercih edilebilir. Masa tablası ve masa ayağı ayrı olarak istenilen adette sipariş verilebilir.
  • Farklı masa ayağı modelleri için, çok sayıda modelin olduğu masa ayakları sayfası incelenebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo