NEO-250256T Kare Mdf-Lam Masa Gap Ayak İç Mekan 70x70cm

NEO-250256T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Gap-Ayak-İç-Mekan-70x70cm
Kare Mdf-Lam Masa Gap Ayak İç Mekan 70x70cm NEO-250256T-2

NEO-250256T Kare Mdf-Lam Masa Gap Ayak İç Mekan 70x70cm

0 out of 5

Ticari kullanıma uygun 70x70cm mdf-lam masa, sipariş üzerine üretilmektedir. Renk alternatiflidir. İç mekan dekorasyonunda kullanılır. Otel, cafe, coffee shop, fast food, avm, pastane, fast food işletmeleri için doğru seçimdir. Bu masa, dikdörtgen olarak da üretilmektedir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Gap Ayak İç Mekan 70x70cm

  • Dekorasyonun en az menü kadar önemli olduğu günümüzde, farklı tasarıma ve dekoratif duruşa sahip masa, işletmeler için ideal seçimdir. Modern masa, ekonomik bütçe ile şık mekan oluşturulmasını sağlar. Kullanıcı dostudur. Kolay temizlenebilir, hijyenik, bakım gerektirmez ve uzun yıllar kullanılabilir. Bu masa, dikdörtgen olarak da üretilmektedir.
  • Mdf-lam masa tablası için çok sayıda renk ve desen alternatifinin bulunduğu karteladan seçim yapılabilir. İç mekan kullanımı için uygundur. Masa tablasının kalınlığı 25mm dir.
  • Metal masa ayağı, hafif olması sebebiyle avantaj sağlar. Statik boyalıdır. Ral kartelasında bulunan bütün renkler arasından seçim yapılabilir. Tercihe göre, mat, parlak veya texture olarak boyanabilir.
  • Masa, farklı işletmelerde kullanılabilir ve pek çok dekorasyona uyum sağlayabilir. Otel, cafe, coffee shop, fast food, avm, pastane, fast food işletmeleri için doğru seçimdir. Ticari kullanıma uygun olarak kaliteli malzeme kullanılarak üretilen masa, horeca sektörü dışındaki firmalar için de tercih edilmektedir. Hastane, klinik, ofis, fabrika, kamu kurumu binalarının yemek alanlarında kullanılabilir.

İlave Bilgiler;

  • Mdf-lam masa tablaları, talebe göre kare, yuvarlak ve dikdörtgen olarak istenilen ölçüde üretilmektedir. Masa tablalarının kalınlık seçenekleri; 18mm, 25mm, 36mm, 40mm dir. Daha fazla bilgi için mdf-lam masa tablası sayfası ziyaret edilebilir.
  • Masa ayağı modellerini incelemek için çok sayıda modelin bulunduğu masa ayakları sayfası incelenebilir.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo