NEO-251256T Kare Mdf-Lam Masa Gap Ayak İç Mekan 80x80cm

NEO-251256T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Gap-Ayak-İç-Mekan-80x80cm.

NEO-251256T Kare Mdf-Lam Masa Gap Ayak İç Mekan 80x80cm

0 out of 5

80x80cm Kare Mdf-Lam masa, iç mekan dekorasyonu için üretilmektedir. Masa tablası için yüz adetin üzerinde renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Masa ayağı istenilen renkte statik boya ile boyanabilir. İncelenen masa; Otel, restaurant, cafe, coffee shop, food court kullanımı için idealdir. Ayrıca; Hastane, klinik, fabrika, ofis işletmelerinin yemek alanlarında kullanılabilir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Gap Ayak İç Mekan 80x80cm

  • Favori masalar arasında bulunan trend tasarım, işletmeler için idealdir. İç mekan yemek alanlarının şık görünümüne katkı sağlar. Ekonomik bütçe ile istenilen dekorasyon elde edilebilir. Modern masa, çok yüksek sayıda misafir ağırlayan işletmelerde uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Gıda ile temasa uygun, kolay temizlenebilen masa tablası, renk alternatiflidir.
  • Masa tablası mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Çok sayıda renk ve desen seçeneklerinin olduğu karteladan seçim yapılabilir. Masa tablası 25mm kalınlığındadır. Kenarlarda, seçilen renk veya desen ile uyumlu pvc bant kullanılmaktadır.
  • Dekoratif masa ayağı masada oturan kişilerin konforu hedeflenerek tasarlanmıştır. Renk alternatiflidir. Ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Seçilen renk; parlak, mat veya texture olarak uygulanabilir.
  • Kullanım alanı oldukça fazla olan masa, horeca sektöründe bulunan işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Restaurant masası, cafe masası, food court masası olarak tercih edilmektedir. Ayrıca coffee shop, fast food, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Kalabalık alanlar olan; Hastane, klinik, fabrika, ofis binalarının yemek alanlarında da ideal çözüm sağlar.

İlave Bilgiler;

  • Mdf-lam masa tablaları dekorasyona özel ölçüde ve kalınlıkta üretilmektedir. Kare, yuvarlak ve dikdörtgen olarak sipariş verilebilir. Kalınlık seçenekleri; 18mm, 25mm, 30mm, 36mm, 40mm dir.
  • Masa ayakları sayfasında, farklı modellerde çok sayıda masa ayağı bulunmaktadır. Alternatif olarak incelenebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo