NEO-252256T Kare Compact Masa Gap Ayak 70x70cm

NEO-252256T-Kare-Compact-Masa-Gap-Ayak-70x70cm

NEO-252256T Kare Compact Masa Gap Ayak 70x70cm

0 out of 5

Kare masa, kalabalık işletmelerin iç ve dış dekorasyonlarında uzun yıllar kullanılabilir. 70x70cm Kare compact masa; Cafe, coffee shop, otel, fast food, kantin, alışveriş merkezi, şirket yemek alanı için uygundur. Demonte olabilir. Yüzden fazla renk ve desen seçeneği bulunmaktadır.

Açıklama

Kare Compact Masa Gap Ayak 70x70cm

  • Oluşturulmak istenen dekorasyon için modern, kullanışlı ve dayanıklı masa arayanlar, doğru ürünü inceliyor. Compact masa kolay temizlenebilir, iç ve dış yemek alanlarında kullanılabilir. Hem masa tablasının hem masa ayağının renk alternatiflerinin olması, diğer mobilyalara uyumu kolaylaştırır. Sandalyeler sayfasından bu masa ile birlikte kullanılabilecek sandalye modeli seçilebilir, şık bir kombin oluşturulabilir.
  • Compact masa tablasının yüzeyinde yüksek kalitede renk veya desenlerin olduğu kraft kağıdı bulunur. Bu kağıt, yüksek basınç altında preslendiği için hava şartlarından etkilenmez, deforme olmaz. Masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Karteladan renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Metal masa ayağı, genelde kullanılan dört ayaklı masalardan farklı olarak dekoratif görünümdedir. Ral kartelasında bulunan bütün renkler arasından seçim yapılabilir. Metal masa ayağının dış mekanda paslanmaması için, boyadan önce kataforez kaplama yapılmaktadır. Kataforez kaplama işleminde metalin içi ve dışı elektrik verilerek kimyasal maddeler ile kaplanır. Böylelikle korozyon yaşanmaz.
  • Demonte olabilmesi, nakliye, taşıma ve depolama için avantaj sağlar.
  • Compact masa, ticari kullanıma uygundur ve işletmelerin iç & dış alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Cafe, coffee shop, otel, fast food, avm, steak house işletmeleri için idealdir. Hastane, fabrika, ofis binalarının yemekhane bölümlerinde de kullanılabilir. Dış mekanda hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablasının standart bir kalıbı olmadığı için, projede olan ölçüde ve kalınlıkta üretilebilir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen olarak sipariş verilebilir. Compact kare masa tablası;24mm, 36mm, 40mm kalınlıkta üretilebilir. Daha fazla bilgi için compact masa tablası sayfası incelenebilir.
  • İncelenen masa ayağına alternatif olarak masa ayakları sayfası incelenebilir. Demir profil, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayakları arasından seçim yapılabilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo