NEO-254253T Yuvarlak Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı Ø76cm

NEO-254253T-Yuvarlak-Compact-Masa-Ortadan-Metal-Ayaklı-Ø76cm

NEO-254253T Yuvarlak Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı Ø76cm

0 out of 5

Ø76cm Yuvarlak compact masa, sipariş üzerine üretilmektedir. Renk alternatiflidir. Otel yemek alanı, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, food court dekorasyonu için doğru seçimdir. Kolay temizlenebilir, kullanışlı, dekoratif ve uzun ömürlü masadır.

Açıklama

Yuvarlak Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı Ø76cm

  • Compact masa, kullanılacağı dekorasyona uyum sağlayacak renk alternatiflerine sahiptir. İnsanların yoğun olarak ziyaret ettiği, yeme-içme sektöründeki firmalar için doğru seçimdir. İşletmelerin mobilya seçiminde önemli olan özelliklere sahiptir. Dekoratif görünümlü, kullanışlı, kolay temizlenebilir, sağlam ve ekonomik olması, beklentileri karşılar.
  • Compact masa tablası, contract mobilya grubu içerisinde oldukça popülerdir. Çok sayıda ve yüksek kalitede renk & desen alternatifleri bulunur. Masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Bahçe, veranda alanlarında güneş ve yağıştan etkilenmez.
  • Metal masa ayağının orta kısmı dekoratif şekilli metal borudur. Tercihe göre, standart boru kullanılabilir. Alt kısmı demir dökümdür. Ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Masa ayağı demonte olabilir, kolay taşınır, nakliye zamanında yer tutmaz. Montajı oldukça pratiktir.
  • Compact masa ticari kullanıma uygundur. Otel yemek alanı, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, food court dekorasyonu için doğru seçimdir. Farklı işletmelerde de kullanılabilir. Örneğin; Hastane, klinik, fabrika, ofis işletmelerinin yemek alanları için tercih edilebilir.

İlave Bilgileler;

  • Compact masa tablası, sipariş üzerine üretime alınır. Kare, yuvarlak, dikdörtgen veya başka şekillerde, istenilen ölçü ve kalınlıkta üretilebilir. Yuvarlak masa tablası için 12mm, 24mm, 36mm kalınlık arasından seçim yapılabilir. Kare ve dikdörtgen masa tablası 12mm, 24mm, 36mm, 40mm kalınlığında üretilebilir. Daha fazla bilgi için compact masa tablası sayfası ziyaret edilebilir.
  • Diğer masa ayağı modellerini incelemek için masa ayakları sayfasına bakılabilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan fiyat için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo