NEO-251253T Kare Mdf-Lam Masa Metal Dekoratif Ayaklı 80x80cm

NEO-251253T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Metal-Dekoratif-Ayaklı-80x80cm

NEO-251253T Kare Mdf-Lam Masa Metal Dekoratif Ayaklı 80x80cm

0 out of 5

80x80cm Mdf masa, dekoratif masa ayağı sayesinde daha iddialı görünüme sahiptir. Şık ve konforlu yemek alanlarının daha ekonomik bütçe ile oluşturulmasını sağlar. İç mekan kullanımına uygundur. Renk seçimi yapılabilir. Masa, kaliteli malzeme ve ince işçilik ile üretilmektedir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Metal Dekoratif Ayaklı 80x80cm

  • Daha ekonomik bütçe ile göze hoş görünen yemek alanı oluşturulmasını sağlayan masadır. Bu ürün, horeca sektöründeki işletmelerin iç mekan dekorasyonu için üretilmektedir. İşletme için gerekli olan estetik görünüm, dayanıklılık, konfor ve kolay temizlenebilme özelliklere sahiptir.
  • Mdf-lam masa tablasının kalınlığı 25mm dir. Renk ve desen seçimlerine göre üretime alınmaktadır. Yoğun kullanımda karşı uzun yıllar yeni görünümünü korur.
  • Masa ayağının orta kısmı şekil verilmiş metal boru, alt kısmı ise demir dökümdür. Ral kartelasından seçilen renge göre boyanmaktadır. Demonte olabilir, kolay taşınabilir ayrıca yüksek adetli gönderilerde avantaj sağlar.
  • Yemek masasının üretimi için bütün detayların mimarlar ve işletme sahipleri tarafından belirlenebiliyor olması önemli avantajdır. Ayrıca, sandalye sayfasından, bu masa ile kullanılabilecek tasarımlar incelenebilir, şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Otel, restaurant, cafe kullanımı için tercih edilmektedir. Hastane, klinik, fabrika, ofis binalarının yemek alanları için idealdir.

İlave Bilgiler;

  • Mdf-lam masa tablası; kare, yuvarlak, dikdörtgen veya farklı şekillerde üretilebilir. Dekorasyona uygun ölçü ve kalınlıkta talep edilebilir. Genel olarak kalınlık seçenekleri; 18mm, 25mm, 36mm, 40mm dir.
  • Kalabalık işletmeler için genelde tercih edildiği gibi metal masa ayağı kullanılmıştır. Farklı modeller için masa ayakları sayfası incelenebilir.
  • Daha fazla bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo