NEO-252253T Yuvarlak Masif Masa Metal Dekoratif Ayaklı Ø60cm

NEO-252253T-Yuvarlak-Masif-Masa-Metal-Dekoratif-Ayaklı-Ø60cm

NEO-252253T Yuvarlak Masif Masa Metal Dekoratif Ayaklı Ø60cm

0 out of 5

60cm Yuvarlak masif masa, ticari kullanım için idealdir. Otel, cafe, coffee shop, pastane, fast food dekorasyonlarında kullanılır. Metal masa ayağı için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Klasik görünümlü masa, iç mekan kullanımı için uygundur.

Açıklama

Yuvarlak Masif Masa Metal Dekoratif Ayaklı Ø60cm

  • Klasik görünümlü masa, kalabalık işletmelerin yüksek adette talep ettiği ürünler arasındadır. Masa ayağı, konfor sağlayacak şekilde ortadadır. İki kişilik masa, dekorasyona uyum sağlaması için, seçilen renklere göre üretime alınmaktadır. Ticari kullanıma uygun olarak, kaliteli malzeme ile, yoğun kullanıma karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir.
  • Masif kayın masa tablası, birinci sınıf fırınlanmış ağaçtan üretilir. 30mm kalınlığındadır. Masa tablası üzerine renksiz vernik sürülmektedir. Tercihe göre meşe veya ceviz renklerinde boyanabilir. Ayrıca masa tablası üzerine logo uygulanabilir.
  • Masa ayağı demonte olabilir. Kurulumu oldukça pratiktir. Statik boya ile boyanmaktadır. Ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Masa ayağının orta kısmı dekoratif metal boru, alt kısmı ise demir dökümdür.
  • Masif masa, iç mekan kullanımı için uygundur. Hızlı yemek ve içecek servisi yapan işletmeler için doğru seçimdir. Otel, cafe, coffee shop, pastane, fast food dekorasyonlarında kullanılır.

İlave Bilgiler;

  • Masif kayın masa, istenilen şekil, ölçü ve kalınlıkta üretilebilir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen masa oluşturulabilir. Alternatif olarak meşe, ceviz, çam, ladin, iroko, sapelli gibi farklı ahşaplar da tercih edilebilir.
  • Masa ayakları sayfası incelenebilir, bu masa için farklı masa ayağı seçilebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo