NEO-253253T Yuvarlak Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı Ø70cm

NEO-253253T-Yuvarlak-Compact-Masa-Ortadan-Metal-Ayaklı-Ø70cm

NEO-253253T Yuvarlak Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı Ø70cm

0 out of 5

Ø70cm Yuvarlak compact masa, ticari kullanım için uygundur. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, pastane, fast food, avm dekorasyonlarında kullanılır. Ortadan ayaklı olduğu için konforlu kullanım sağlar. Çok sayıda renk seçeneği bulunmaktadır.

Açıklama

Yuvarlak Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı Ø70cm

  • Ticari kullanım için uygundur. Özel üretim masanın bütün detayları kullanıcı tarafından belirlenebilir, şık ve kullanışlı dekorasyon oluşturulabilir. Masa ayağı ortada olduğu için, masa etrafındaki sandalyeler kolayca yer değiştirebilir. İç ve dış mekan alanlarda kullanılabilir.
  • Compact masa tablası, yüksek kalitede renkler ve desenler ile üretilmektedir. Sürekli ve yoğun kullanımda dahi deforme olmaz. Güneş ışığı ve yağıştan etkilenmez. Masa tablası üzerine logo uygulanabilir. Masa tablasının kalınlığı 12mm dir.
  • Masa ayağının orta kısmı dekoratif şekil verilmiş metal boru, alt kısmı ise demir dökümdür. Karteladan renk seçimi yapıldıktan sonra statik boya ile boyanır. Zemin düz değil ise, masa ayağının altında bulunan pingolar ile denge sağlanabilir.
  • Masanın kullanım alanı oldukça fazladır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu işletmeler tarafından tercih edilir. Genel olarak; Otel, restaurant, cafe, coffee shop, pastane, fast food, avm dekorasyonlarında kullanılır. Horeca sektörünün yanı sıra; Hastane, klinik, ofis, okul, fabrika yemek alanları için de idealdir.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablası, kare, yuvarlak, dikdörtgen veya farklı şekilde üretilebilir. Masa tablası, işletmeye özel ölçü ve kalınlıkta sipariş verilebilir. Yuvarlak masa tablası için kalınlık seçenekleri; 12mm,24mm ve 36mm dir. Kare ve dikdörtgen masa tablası için kalınlık seçenekleri; 12mm, 24mm, 36mm, 40mm dir.
  • İncelenen masa ayağına alternatif olarak çok sayıda model bulunmaktadır. Masa ayakları sayfası incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen malzemeler ile üretilen modeller arasından da seçim yapılabilir.
  • Daha fazla bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo