NEO-250253T Kare Mdf-Lam Masa Metal Dekoratif Ayaklı 70x70cm

NEO-250253T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Metal-Dekoratif-Ayaklı-70x70cm

NEO-250253T Kare Mdf-Lam Masa Metal Dekoratif Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare mdf-lam masa için çok sayıda renk seçeneği bulunmaktadır. Dekoratif, uzun ömürlü ve ekonomik masa, iç mekan dekorasyonu için uygundur. Otel, restaurant, cafe, food court, coffee shop, fast food gibi kalabalık işletmelerde kullanılabilir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Metal Dekoratif Ayaklı 70x70cm

  • Estetik, kullanışlı ve dayanıklı.. İnsan trafiğinin fazla olduğu işletmeler için üretilen masa, ekonomik bütçe ile şık dekorasyon oluşturulmasına imkan sağlar. Çok sayıda renk seçeneğinin olması sayesinde, dekorasyona uygun olarak sipariş verilebilir. Kolay temizlenebilmesi ve hijyenik olması, gıda servisi yapılan yerler için beklentiyi karşılar.
  • İncelenen masa tablası, 25mm kalınlığındadır. Mdf-Lam masa tablaları genel olarak 18mm, 25mm, 36mm, 40mm kalınlığında üretilebilir. Daha fazla bilgi için mdf-lam masa tablası sayfası incelenebilir.
  • Dekoratif metal masa ayağı, istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Masa ayağının alt kısmı demir dökümdür. Zemin düz değil ile masanın dengeli durması için pingolar bulunur. Masa ayakları sayfasındaki diğer modeller incelenebilir.
  • Ticari kullanıma uygun masa, uzun ömürlüdür. Otel, restaurant, cafe, food court, coffee shop, fast food gibi kalabalık işletmelerde kullanılabilir. Horeca sektörünün yanı sıra şirketler için de idealdir. Örneğin; Hastane, klinik, ofis, fabrika binalarının yemek alanları için tercih edilebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo