NEO-252247T Kare Mdf-Lam Masa Ortadan Metal Ayaklı 70x70cm

NEO-252247T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Ortadan-Metal-Ayaklı-70x70cm

NEO-252247T Kare Mdf-Lam Masa Ortadan Metal Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare mdf-lam masa, dekoratif, sağlam, kullanışlı ve ekonomiktir. Otel, food court, cafe, coffee shop, fast food, steak house gibi işletmelerde ticari kullanım için uygundur. Renk seçimi yapılabilir. Ayrıca hastane, ofis binalarının yemek alanında kullanılabilir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Ortadan Metal Ayaklı 70x70cm

  • Dekoratif, kullanışlı, sağlam ve ekonomik masa arayanlar için doğru seçimdir. Hem masa tablası hem masa ayağı, renk alternatiflidir. İç mekanda, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.
  • Mdf-lam masa tablasının kalınlığı 25mm dir. Karteladan, renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Masa ayağı statik boyalıdır. Ral kartelasındaki renkler arasından seçim yapılabilir, mat, parlak veya texture olarak boyanabilir. Krom, bakır, pirinç, bronz kaplama türleri için bilgi isteyiniz.
  • Kare masa; Otel yemek masası, food court masası, cafe masası, coffee shop masası, steak house masası, fast food masası olarak kullanılmaktadır. Ayrıca; Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul, sosyal tesis, kamu kurumu binalarının cafe alanları için de idealdir. Sandalye modellerini incelemek için sandalyeler sayfasına bakılabilir.

İlave Bilgiler:

  • Mdf-lam masalar, dekorasyona göre kare, yuvarlak, dikdörtgen olarak üretilmektedir. Özel ölçüde üretim için bilgi isteyiniz. Masa tablasının kalınlık şeçenekleri; 18mm, 36mm, 40mm dir. İncelenen masanın dış mekana uygun olması için, compact, iroko, metal masa tablası tercih edilebilir.
  • Masa ayağına alternatif olarak çok sayıda model bulunmaktadır. Masa ayakları sayfası incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo